Xbox 360 Dantes Inferno
Renovované
Xbox 360 Dantes Inferno
Xbox 360 Dantes Inferno
Xbox 360 Dantes Inferno
Xbox 360 Dantes Inferno
Xbox 360 Dantes Inferno

Xbox 360 Dantes Inferno

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód001319VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na Xbox 360

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markDante 's Inferno je adaptáciou slávneho príbehu, zamerané na špičkový herný zážitok z pohľadu 3. osoby a využívajúce Alighieriho popis pekla ako prostriedku k tomuto cieľu. Hráči sa ujmú roly samotného Danta, ktorý sa vracia domov, kde nájde zavraždenú milovanú Beatrice. Zostupuje za ňou do podsvetia, kam sa pokúša jej dušu zviesť Lucifer. Dante sa tak vydáva na cestu za jej záchranou, ale čoskoro zisťuje, že sa ocitá v pekle, kde musia čeliť vlastným démonom a nakoniec vykúpiť seba samého.

Hráči povedú Danta deviatimi kruhmi pekla tak, ako ich videl a opísal sám Alighieri: predpeklím, chtíčom, obžerstvom, chamtivosťou, zlobou, kacírstvom, násilím, podvodom a zradou. Každý z kruhov bude stvárnený svojim charakteristickým spôsobom s démonmi, monštrami, zatracenými dušami a krajinou, ktorá presne reflektuje jej farbistý popis vo veršoch básne.

Pre súboj s démonmi pekla je Dante vybavený dvoma hlavnými zbraňami: kosou, ktorú vzal Smrti, a Svätým krížom od Beatrice. Kríž má duchovnú moc, s ktorej pomocou Dante zhromažďuje duše a kúzla stvorenia, ktorá po ceste porazí. Hra rovnako obsahuje prepracovaný systém upgradov, prostredníctvom ktorých si hráči môžu prispôsobovať schopnosti podľa vlastného štýlu hrania. Takto pripravený sa Dante vydáva do boja s najstrašnejšími beštiami. V prípade úspechu bude Dante schopný určité stvorenia skrotiť, vnútiť im svoju vôľu a obrátiť sily pekla proti nemu samému.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Italština
VýrobceEA
Záruka24 mesiacov
Popis
/*