PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)
Novinka
PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)
PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)
PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)
PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)
PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)

PS4 Zombie Army 4: Dead War (nová)

19,33 EUR
Datum naskladnenia: streda 14.12
Doprava
Parametre
Po celej SR:streda 14.12

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038865VýrobcaRebellion DevelopmentsZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


"V kanáli pod hlavnou triedou horúčkovité sny na teba PRIDE,
ožijú stvory z príšerných obrazov, šialená zošalie z ich strašných výrazov. "

Prepáčte, pisateľ sa nechal uniesť predstavou nového dielu Zombie Army a mimovoľne ho napádajú verše básnických majstrov minulého režimu . Avšak teraz prichádza na rad režim ešte minulejší , v hlavnej úlohe so súdruhom Adolfom a jeho zhnusí novú armeládou nemŕtvych kekelníků. Ten nemecký schweinhund si proste nedá pokoj a napriek koncu predchádzajúceho dielu si našiel z pekla cestu von, a to priamo do ďalšej hry. Čo je vlastne nakoniec dobre, pretože aspoň je čo hrať, nie?

Dead War vychádza po technickej stránke zo Sniper Elite 4 , a to vrátane všetkých fyzických zákonov, ktoré ovplyvňujú vaše postavy a ich guľky. Rozmanitá zbierka náckistů všetkých chutí a rozmerov spolu s nekonečnými hordami pseudofantastických zbraní sú spolu s osvedčenou hrateľnosťou perfektným základom pre poriadnu jeba - no, proste to bude pěknej nárez, humusárna a neskutočná PR- však vy viete.

Keby sa to niekomu zdalo málo, iste ocenia správu, že herné postavy a hlavne ich schopnosti je možné upravovať, cibriť, šľachtiť a prznit podľa ľubovôle. Divoké fantáziu hráčov neuniknú ani zbrane, takže je naozaj len na Vás, akým spôsobom vyprovodíte všetky tie plesnivce, démonmi a obludné organické tanky späť do pekla. Nahnité zombivecké zadky budete smieť veselo porciovať buď sami, alebo v partii až štyroch podobne založených indivíduí. V hre sa okrem klasických úrovní v opustených mestách, domoch a predražených samoobsluhách pozriete aj do kanálov pod talianskymi Benátkami, preto ten romantický úvod.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Horor, II.Svetová, Stealth akcia, Zombie
VýrobceRebellion Developments
Datum vydání04.02.2020
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*