PS4 WRC 8
Renovované
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8
PS4 WRC 8

PS4 WRC 8

16,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037162VýrobcaKylotonnZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Osmička je skutočne ôsmym vydaním v rally sérii WRC, ak rátame iba tituly vydané na siedmu generáciu konzol ( PS3 / X360 ) a vyššie. V tomto diele nás čaká okolo 50 rôznych tímov a cez 100 reálnych tratí z celého sveta. Keď k tomu pripočítame grafické možnosti súčasných konzol , môžu sa priaznivci rally pretekanie v podaní hier WRC tešiť na poriadne dlhú a zábavnú cestu za zlatom. Napríklad Ultra HD zábery nočnej jazdy za dažďa , zhotovené najskôr nejakú GoPro kamerou z helmy vodiča , vyzerajú veľmi podarene a keby som nebol práve v práci , pozeral by som na ne ešte teraz.

Kým náplňou siedmeho dielu bolo jednoducho vyhrať všetky preteky v sezóne, ôsme vydanie bude naplnené obsiahlejším kariérnom režimom. Okrem pretekanie podľa kalendára s rôznymi výzvami sa hráči budú starať o svoj tím, zložený zo šiestich pracovných pozícií , ktorých osadenstvo bude priamo ovplyvňovať chod hry. Napríklad pracovitosť technikov má vplyv na správanie vozidla a skúsenosť meteorológa ovplyvňuje presnosť predpovede dynamického počasia, aby ste vedeli, čo si máte vziať na budúci závod na seba a ako nastaviť auto. Potešujúce je aj možnosť prepustiť ktoréhokoľvek člena tímu, bez toho, aby mohol uplatniť výpovednú lehotu.

Najzaujímavejšie novinkou sa však zdá byť šikovnosť strom v štýle RPG hier , v ktorom hráč bude môcť za drahocenné skúsenostné body vylepšovať svoje vodičské schopnosti alebo svoj tím. Rozsiahlosť ponuky týchto vylepšováky poskytne unikátny zážitok pri každej novej hre , pretože si zakaždým budete môcť inak navoliť, či sa tentoraz stanete lepším šermiarom, vyvolávačom, lukostrelcom, alebo či budete mať na ramene havrana ... Akurát si to kdyžtak preveďte do pretekárskeho prostredia.

Priebeh celej hry bude možné veľmi podrobne sledovať. Zaujímavá je napríklad možnosť zistiť si, ako si v ktorom závode viedli súperovi a aké mali nastavenia. Vývojári chcú skrátka hráčom ponúknuť čo najviac aspektov života rally jazdca. Uvidíme, či napríklad v budúcom WRC 19 bude možné ovládať napríklad aj jedálniček jazdca a pomáhať mu dodržiavať pravidelné vylučovanie .

VěkUSK0
Typ hryAuta, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceKylotonn
Datum vydání05.09.2019
Offline multiplayerPvP, Split-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*