PS4 World War Z
Renovované
PS4 World War Z
PS4 World War Z
PS4 World War Z
PS4 World War Z
PS4 World War Z
PS4 World War Z

PS4 World War Z

15,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037159VýrobcaSaber InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Ďalší z rady hier s filmovou alebo knižnej predlohou to plánuje rozbehnúť vo veľkom. Ako základ poslúži rozkladajúce sa svet z filmu World War Z, v rámci ktorého sa dočkáme nových dejových línií. Našou úlohou bude pokúsiť sa udržať svet pokiaľ možno pohromade a v rozklade naopak pomôcť hordám zombie nepriateľov, do ktorých sa budeme môcť pustiť v partii štyroch hráčov alebo sami s tromi UI partnermi.

Každá vývojárska spoločnosť si želá, aby ich hru hralo čo najviac ľudí, to je logické. Úspešnosť sa rôznia, avšak tento kúsok od Saber Interactive sľubuje veľmi široké spracovanie žánru, čím sa chce vyhnúť riziku prílišnej jednotvárnosti. So svojím vlastným Swarm Engine si nebojácne trúfajú pustiť do hry stovky hnijúcich zelenáčov naraz a dať im do vienka rôzne špinavé triky a spôsoby, ako nachytať na holičkách zeleného hráča.

  • Chcete si s kamarátmi užiť poriadnu rezbu a len tak pre radosť si zmasakrovať treba tisíc nemŕtvych potvor? Prečo nie, hra vám je naservíruje v grafickom spracovaní hodnom súčasných možností a vrhne vás do detailne vykreslených lokácií z celého sveta.
  • Hráte radi sami a baví vás ponoriť sa do príbehu hry a jej postáv? No jasné, stačí vybrať jedného z dvanástich hrateľných preživších a v skupine s počítačom riadenými pomocníkmi sa vydať osudu ústrety. Konverzácia postáv a zápisky v hernom denníku vás vtiahnu do deja as každou novou hrou sa dozviete niečo nové.
  • Príbeh a minulosť ale nebudú jediné aspekty, ktoré urobí postavy zaujímavé. Prichádza na rad ďalšie rozdelenie hráčov v podobe šiestich rôznych tried, z ktorých každá sa pochopiteľne hodí do inej situácie, takže dostávame ešte viac priestoru pre stratégiu - najdôležitejšie prísadu do kooperatívnej hry.
  • Dobre, takže postavy majú zameranie, nejakú tú svoju minulosť a zombíkov k rozstrieľaná je dostatok. Tým to však nekončí, na prežitie budeme potrebovať zbrane a bude ich potreba veľa. Všetko od sekery po ostrelovacia pušku sa dá v hre vylepšiť a každá trieda postavy sa špecializuje na niečo iné.

Tak jo, máme 12 bojovníkov v 6tich rôznych triedach, výber zbraní, hordy zombíkov a môžeme si zahrať sami alebo napríklad s Karlom, Frantom a Janou. Nestačí? Čo treba skúsiť originálny herný režim, kedy sa proti sebe postavia dve štvorčlenné skupiny živých hráčov a za neustáleho dorážania nemŕtvych tulák si to rozdajú proti sebe?

World War Z iste pritiahne pozornosť priaznivcov legendárneho Left 4 Dead a rozšíri zbierku každého sveřepého likvidátora nemŕtve zberba.

 

VěkUSK18
Typ hryHoror, Stealth akcia, Válečná, Zombie
VýrobceSaber Interactive
Datum vydání16.04.2019
Online multiplayer1 - 4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*