PS4 Vikings: Wolves of Midgard
Akcia
Renovované
PS4 Vikings: Wolves of Midgard
PS4 Vikings: Wolves of Midgard
PS4 Vikings: Wolves of Midgard
PS4 Vikings: Wolves of Midgard
PS4 Vikings: Wolves of Midgard
PS4 Vikings: Wolves of Midgard

PS4 Vikings: Wolves of Midgard

15,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód052165VýrobcaKalypso MediaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Hra Vikings - Wolves of Midgard vás prenesie na Pobreží Midgardu, sveta založeného na vikingské mytológiu a históriu. Stretnite sa s obávaným Jotanem, hordami desivých nemŕtvych príšer a radom ďalších oblúd z Ragnaroku, a to buď sami alebo s kamarátom v online kooperatívnom režime pre viac hráčov. Ovládnite silné zbrane vrátane mečov a štítov, obojručných kladív, párov sekier a rýchlych lukov. Prelievajte krv v boji na počesť bohov, aby ste získali a posilnili si ničivá kúzla a ďalšie špeciálne schopnosti. Okrem klasického príbehového režimu (a režimu Nová hra +) budú hráči môcť vyskúšať svoju silu vo "Skúške bohov" - v špeciálnom režime plnom výziev, ktorý odmení tie najlepšie bojovníkmi špeciálnym vybavením a ruinami.


- Mix fantasy a nordické mytológie: Precestujte ríše pozemského Midgardu, zamrznutého Nilfheimu a vriaceho Balheimu, a to buď v koži liateho vikingského bojovníka, alebo nemilosrdné štítonoskou.

- Smrtiaca Fimbulwinter: Prekonajte smrtiace mráz a chráňte sa pred vystavením hnevu prírody, aby ste vôbec prežili.

- obětiny bohom: Zbierajte krv z padlých nepriateľov a obetujte ju na oltár, za čo od bohov získate dary, ktoré posilnia vašu moc.

- Besnenie berserk: Nechajte sa ovládnuť svojím hnevom, keď aktivujete režim zúrivosti, a premôžte svojich nepriateľov v krvilačnom súboji.

- Bojové umenie: Zdokonaľujte svoje zručnosti s každou zbraňou, aby ste si sprístupnili ich skutočný potenciál, a to vrátane mečov, lukov a kúzlami nabitých palíc.

- Moc bohov: Ovládajte schopnosti bohov, ako by boli vaše vlastné, a chopte sa mocou nabitých amuletov ako trebárs Thorovho či Lokiho talizmanu. Vyskúšajte si svoje nové schopnosti vo Skúšaniu bohov a získajte ďalšie odmeny.

- Tímová práca: Spojte sa s kamarátom a vydajte sa na Pobreží Midgardu spoločne v epickom online kooperačnom režime pre dvoch hráčov. Zvoľte si zo štyroch úrovní obtiažnosti tú, ktorá vyhovuje vašim schopnostiam a nadanie. Trúfnete si pokoriť neľútostní režim hardcore?

- Klan vlkov: Znovuvybudujte svoju dedinu a doveďte svoj klan k víťazstvu. Vylepšujte budovy ako kováčňu, zbrojnici, runového kováča a výrobňu medoviny, aby ste si odomkli ďalší obsah a lepšie vybavenie.

- Legendárny zbrane: Pozbierajte roztrúsenej úlomky mýtických zbraní a zbrojí a postavte sa tým najobávanejším hoši v každej z ríš.

- Svoje vlastné trieda: Staňte sa ešte mocnejším v budúcom živote vďaka režimu Nová hra + a preverte schopnosti svojho vikingského bojovníka či štítonoskou na úplne novej úrovni.

- Zničiteľné prostredie: Využívajte svojho prostredia a pochovajte svojich protivníkov pod padajúce kamene alebo je shazujte z vysokých útesov.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Fantasy, Mlátička, RPG
VýrobceKalypso Media
Datum vydání24.03.2017
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*