PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)
Akcia
Odporúčame
Renovované
PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)
PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)
PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)
PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)
PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)

PS4 Uncharted: The Lost Legacy (CZ)

14,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024637VýrobcaNaughty DogZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Prvýkrát v histórii série Uncharted prichádza prvé samostatné dobrodružstvo. Fanúšikov obľúbená postava, Chloe Frazer, s ktorou sa hráči prvýkrát stretli v hre Uncharted 2: Among Thieves, sa spojí so známou žoldnierkou a zručnú takticky, Nadine Ross, s ktorou ste sa zoznámili v hre Uncharted 4: A Thief 's End. Spoločnými silami sa snažia získať povestný indický artefakt, Ganesh a udržať ho z dosahu nemilosrdného vojnového zbohatlíka.

Pri jeho hľadaní sa spoločne vydajú hlboko do indických hôr. Na ich ceste sa učia spolupracovať pri odhaľovaní záhady mocného artefaktu, prebojujú sa neľútostnými protivníkmi a ochráni kraj pred úpadkom do chaosu. Jedna z najpopulárnejších postáv v sérii, Chloe Frazer bola prvýkrát predstavená v hre Uncharted 2: Among Thieves a naposledy sa objavila v Uncharted 3: Drake'S Deception. Chloe je neslávne známa lovkyňa pokladov, ktoré dôvtip, archeologické znalosti a improvizácie súperia aj so samotným Nathanom Drakom. Tiež je známa vďaka svojim bojovým schopnostiam, ale aj zručnosťami za volantom. Je impulzívna a rada improvizuje, často sa spolieha len na svoju bystrosť. Jej spôsoby sú často na pokraji morálnych hraníc, ale vždy prinášajú výsledky, vďaka čomu je po jej službách vysoký dopyt. Avšak, aj ona mas voja hranice a keď začne ísť do tuhého, nebojí sa znížiť svoje straty.

Nadine Ross sa prvýkrát predstavila v hre Uncharted 4: A Thief 's End ako vodkyňa Shoreline, juhoafrickej polovojenskej organizácie, ktorú si najal hlavný antagonista príbehu, Rafe Adler. Po zrušení Shoreline, sa Nadine stáva agentkou na voľnej nohe a žoldnierkou. Je známa svojím pokojným, vypočítavým vystupovaním pri každej zákazke a každom súboji. Vždy sa snaží mať navrch a nikdy nesklame.

Hra Uncharted: The Lost Legacy stavia na kritiky uznávanom hernom štýle a rozprávania príbehu Uncharted 4: A Thief 's End, predstavuje všetky charakteristické znaky príbehu, čo zahŕňa aj bohatý video príbeh, nové exotické destinácie, zložité hádanky a akciou nabité časti. Obľúbené hrdinky zo série, Chloe Frazer a Nadine Ross. Získajte legendárny artefakt, Ganesh kel. Preskúmajte nový príbeh a exotické destinácie. Bojujte proti neľútostnému vojnovému vodcovi v sužovanej oblasti Indie.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Norština, Řečtina, Švédština
Typ hryAkčné, Dobrodružná, Exkluzivní, Pre ďievčatá
VýrobceNaughty Dog
Datum vydání22.08.2017
Online multiplayer1 - 10 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*