PS4 The Pillars of the Earth (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 The Pillars of the Earth (nová)
PS4 The Pillars of the Earth (nová)
PS4 The Pillars of the Earth (nová)
PS4 The Pillars of the Earth (nová)
PS4 The Pillars of the Earth (nová)

PS4 The Pillars of the Earth (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010355VýrobcaDaedalic EntertainmentZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

 

Hra založená na bestselleru Kena Follette, rozpráva príbeh malého mesta Kingsbridge v úplne novej interaktívnej podobe. Hrajte za Jacka, Alien a Philipa a zmeňte udalosti z knihy skrze skúmanie okolia, rozhodovania a dialógy. Táto interaktívna novela je rozdelená do troch "kníh", každá má sedem kapitol. Táto kópia hry obsahuje všetky knihy a celú ságu tak máte na jednom disku. 12 STOROČIA, ANGLICKO

V časoch najväčšej chudoby a vojny začína malé mesto so stavbou katedrály, deklarujúci tak bohatstvo a bezpečnosť vlastných obyvateľov. Naši hrdinovia ale stále bojujú za prežitie, holé životy a tak sa ich osudy stretávajú. Philip je mních v malom opátstva v Kingsbrdge. V rovnakom čase, chlapec menom Jack je vychovávaný v lese svojou matkou, ktorá je vypovedaná zo spoločnosti. Jack sa ale učí byť kamenárom a podľa všetkého ho čaká žiarivá budúcnosť. Spoločne sa fajn šľachtičnou Alien sa Jack a Philip stretávajú pri konštrukcii jednej z najväčších katedrál, ktorej Anglicko kedy videla.

VOJNA, konšpirácie A ROMANTIKA

Jedna z najúspešnejších kníh všetkých čias sa dočkal zaujímavé trojdielne videohernej adaptácie. Udalosti z knihy tak môžete ovplyvniť svojimi rozhodnutiami a zmeniť tak osudy známych postáv. Občianska vojna po smrti Henricha I. je skvele spracovaná a dej je plný konšpirácií, boja o moc, ale i romantiky. A to všetko v priebehu 30 rokov.

NÁDHERNÁ 2D GRAFIKA

Hra ponúkne 3 hrateľné postavy a prináša 12 storočia k životu, kedy sa dočkáme viac ako dvoch stoviek ručne kreslených pozadí a nádherné animované 2D grafiky. Hra je optimalizovaná pre ovládanie na ovládači. Skvelý soundtrack potom zajištěje pražský FILMharmonický orchester. Hra je nadabovaná v angličtine a nemčine, pričom anglická verzia je plná známych hercov, vrátane špeciálneho vystúpenia autora predlohy Kena Follette, dabujícího postavu Cantora.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Italština, Korejština, Ruština, Španělština
VýrobceDaedalic Entertainment
Záruka24 mesiacov
Popis
/*