PS4 The Outer Worlds
Novinka
Renovované
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds
PS4 The Outer Worlds

PS4 The Outer Worlds

11,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037120VýrobcaObsidian EntertainmentZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

The Outer Worlds je akčné RPG, v ktorom sa chodí , strieľa , vraví , nakupuje , kradne , jednoducho ako v normálnom živote. Akurát v tejto hre je to všetko vo vesmíre ... Čo sa vlastne dá povedať aj o našej planéte, ale tak aby bolo jasno, The Outer Worlds sa odohráva na dvoch vzdialených planétach. Tieto planéty patrí pod koloniálnou vlastníctva Zeme , a tak sa nemožno čudovať, že ich hlavným charakteristickým rysom je chaos , v ktorom si každá korporácie snažia urvat kus moci pre seba.

Do tohto malebného prostredia sa jedného dňa prebudí zo sedemdesiatročného kryospánku aj Váš čerstvo poskladaný panáčik . Až sa rozhliadnete a pretiahnete si nohy, môžete sa úplne slobodne rozhodnúť, kde priložíte ruku k dielu, kde priložíte hlaveň k spánku, či sa Vašou hlavnou zbraňou stane lopata, samopal alebo obratný jazyk a či sa chcete nejakými problémečky rozmaznaných zbohatlíkov vôbec zaoberať.

Systém boja, vývoja postavy, dialógov a hráčskych rozhodnutie pripomína veľmi vydarenú hru Fallout New Vegas . Úlohy možno riešiť rôznymi spôsobmi, zabiť môžete úplne kohokoľvek as každou novou hrou si môžete namixovať úplne inú postavu . Bojovať možno klasicky z pohľadu prvej osoby alebo sa prepnúť do strategického režimu spomalenie času a vopred si naplánovať, kde to toho ufozemšťana bude bolieť najviac. Za tento obľúbený dynamický systém vecí sú zodpovední páni Tim Cain a Leonard Boyarsky, ktorí majú svoje prsty práve v uvedenom Falloutu . Ak sa ako kopa veteránov starých Fallout domnievate, že už bolo na čase stať sa hlavnou postavou v nejakom tom krásne plynúcim príbehu, ktorý si čiastočne sami napíšete, neváhajte a nastúpte do vesmírnej lode !

 

VěkUSK16
Typ hryAkčné
VýrobceObsidian Entertainment
Záruka24 mesiacov
Popis
/*