PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)
Novinka
Akcia
Výpredaj
PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)
PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)
PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)
PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)
PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)

PS4 Star Wars Jedi: Fallen Order (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021859VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Na časovej osi celého deja Star Wars by príbeh tejto akčnej adventúry patril zhruba 5cm vpravo od prostredku , čiže presne 5 rokov od vzostupu Impéria. Hlavným hrdinom je zdanlivo nenápadný, technicky založený rozebíratel povojnových zvyškov vesmírnych lodí Republiky, Cal Kestis. Nenápadnosť vezme za svoje, keď kvôli pracovnej nehode Cal reflexívne použije Silu (asi po ňom niekto hodil kladivo alebo niečo). Imperiálne inkvizície sa dozvie, že im po vesmíre behá preživší vyhladzovacieho "rozkazy 66" a medzi možnosťami "vynadať Anakinovi, že mu utiekol jeden padawan" a "vydať sa sami na lov utečenca do nejakej Darth Sidiousom zabudnuté galaxie" zvolí to jednoduchšie riešenie.

Cal bude musieť zdokonaliť svoje neotesaný Jedi zručnosti , pokúsiť sa prežiť v úplne cudzom svete, nenechať sa chytiť nepriateľskými imperialistickými reakcionisty a možno aj obnoviť stratený rád rytierov Jedi. Presnejšie povedané, Cal nebude musieť nič, leda snáď sa správne načítať, všetko ostatné bude totiž v rukách hráčov .

Aby bol hráč dostatočne motivovaný k spolupráci s už tak dosť sympatickým padawanom, rozhodli sa EA Games v spolupráci s Respawn Entertainment usmažiť poriadne chutný herné koláč. Hra si zakladá na silnom singleplayerovom príbehu bez mikrotransakcií a podobných Osina v pomyselných hráčskych pozadiach . Na vymýšľaní príbehu sa podieľali páni, ktorých hlavy majú na svedomí už niekoľko titulov Star Wars , ale tiež napríklad hry Titanfall , Mafia III alebo Fallout New Vegas . Samotný princíp hranie je vyvedený v štýle zvanom " Metroid Vania ", čo je taká otvorenejší akčná adventúra, ktorá v rámci jedného rozsiahleho nelineárneho prostredia dáva hráčovi slobodu v spôsobe jej prečistenie. Takto vyvedená hra má veľký potenciál osloviť ako veterány Hviezdnych Válek, tak priaznivcov nemilosrdného kosenie nepriateľov systémom hlava - nehlava alebo zástanca premyslených napínavých príbehov.

VýrobceEA
Záruka24 mesiacov
Popis
/*