PS4 Star Wars Battlefront 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Star Wars Battlefront 2
PS4 Star Wars Battlefront 2
PS4 Star Wars Battlefront 2
PS4 Star Wars Battlefront 2
PS4 Star Wars Battlefront 2

PS4 Star Wars Battlefront 2

15,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056491VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Vychutnajte si nekonečný akčný zážitok zo sveta Hviezdnych vojen v rámci najpredávanejšie videohernej HD série Star Wars všetkých čias. Prebite sa vlnami nepriateľov na základni Starkiller pomocou svojho svetelného meča. S ostatnými spolubojovníkmi nájdite v bezpečí AT-ST základňu rebelov skrytú pod nekonečnú stromovú klenbou Yavin 4. Sešikujte svoju letku X-wingov k útoku na obrovský Star Destroyer náležiace Prvému rádu. No a alebo povstaňte ako nový hrdina Iden - elitný vojak imperiálnych špeciálnych jednotiek - a v režime pre jedného hráča prežite emotívny príbeh v priebehu 30 rokov.

úžasné spracovanie

Hra prináša úplne dokonalé grafické spracovanie. Vývojári z EA si naozaj dali záležať na efektoch a na vierohodnosti prostredie, takže z celého vesmíru a všetkého čo sa v ňom ukrýva, budete unesení. Na rozdiel od prvého dielu, kde kampaň chýbala, sa tu dočkáte dlhé príbehovej kampani, ktorá vám ponúkne vynikajúce pôžitok z hry, bez toho aby ste museli hrať multiplayer.

Nový príbeh vojaka

V úlohe veliteľa Pekelného komanda, ktorý vedie špeciálny oddiel Impéria, si môžete prejsť novú unikátnu kampaň, ktorá prebieha v tridsaťročnom období medzi filmy Star Wars: Return of the Jedi a Star Wars: The Force Awaknes. V multiplayeri, ktorý táto hra ponúka, môže bojovať až 40 hráčov v ikonických postavách z obdobia, v ktorom sa bitka odohráva. Môžete si vybrať z nepreberného množstva lietajúcich aj pozemných dopravných a bojových prostriedkov a bojovať naprieč celou galaxiou.

Vesmírne boja galaktických rozmerov

Boje vo vesmíre v tejto hre samozrejme nesmú chýbať. Ako pilot sa môžete pripojiť do letky a spoločne až s 24 hráčmi spoločne zničte obrovské nepriateľské vesmírne lode. Dajte kamarátovi ovládač, posaďte ho na pohovku a užite si hru offline na rozdelenej obrazovke. Vylepšujte vojakov a získavajte odmeny, ktoré si môžete preniesť do online sveta pre viac hráčov.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Podľa filmu, RPG, Sci-Fi, Stealth akcia, Válečná
VýrobceEA
Datum vydání17.11.2017
Online multiplayer1 - 40 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*