PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII
Renovované
PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII
PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII
PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII
PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII
PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII

PS4 Romance of the Three Kingdoms XIII

15,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999942VýrobcaKoei TecmoZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Hra založená na rovnomennej novele Romance of the Three Kingdoms XIII bola vytvorená pri oslavách tridsiateho výročia série.

Hra využíva príbeh kolabujúce dynastie a vynárajúcich sa frakcií, ktoré bažia po moci, čím vytvára komplexné šachovnicu, na ktoré môžu hráči sledovať a ovplyvňovať osudové udalosti vedúce k zjednoteniu Číny z druhého storočia.

Fanúšikovia strategických hier budú tento obzvlášť detailné titul pokladať za výzvu a zároveň vďačný mix stratégie a historicky správneho, vojnového titulu, bez ohľadu na ich znalosť bohatého príbehu éry čínskej histórie, Three Kingdoms. Môžete vybudovať a vyvíjať mestá, podporovať, alebo rušiť aliancie, zhromažďovať a rozostavovať armády.

Hra Romance of the Three Kingdoms XIII sa pýši ponukou širokého výberu možností pre riešenie konfliktov, z ktorých sú najpôsobivejšie armády. Široká škála bojových jednotiek môže byť najímanie a trénovaná, tieto jednotky zahŕňajú peších vojakov, kavalériu, artilérie a námorné jednotky. Vývojári kládli špeciálny dôraz na zahrnutie diplomacie a personálnych vzťahov, čo hre pridáva dodatočný stimul pre vybudovanie stabilné, lojálni siete priateľov a spojencov.

Táto komplexná a výnimočne detailné stratégie predstavuje dva neprekonateľné herné zážitky: Kampaň, ktorá zostáva verná najhlbšom strategickým hrám vďaka umožnenie výberu počiatočného roka a úprave herného poľa pred pokusmi o prekonanie hry, a mód Hero, ktorý slúži ako hĺbkový návod, blízko sledujúci historické udalosti a učí hráčov všetky herné mechaniky.

V móde Hero, si hráči oboznámení s postavami zo série Romance of the Three Kingdoms môžu užiť alternatívny spôsob prežitia vzrušujúcich životov a dobrodružstiev týchto hrdinov pred tým, než sa pokúsi urobiť vlastné odtlačok v histórii. V hre Romance of the Three Kingdoms XIII majú hráči takmer neobmedzené možnosti prispôsobenia, môžu sa ujať jednej zo 700 historických postáv (sú zahrnutí favoriti fanúšikmi ako Zhao Yun, Liu Bei, Cao Cao a viac), alebo vytvoriť ich vlastnú unikátnu postavu a pokúsiť sa vyšplhať po povestnom rebríčku vedenia.

Návrat séria Romance of the Three Kingdoms na západnej scénu po deviatich ročnej prestávke.

Hra vytvorená na oslavu 30. výročia série. Znovuobjeví turbulentné éru politickej nestability, konfliktov na širokú rozmanitosť a ľudskej drámy. Príbeh kolabujúce dynastie a vynárajúcich sa mocností, ktoré bažia po moci. Hráči môžu sledovať a ovplyvniť osudové udalosti, ktoré vedú k zjednoteniu Číny z 2. storočia.

Náročné, a vďačné zmiešaní hlboké stratégie a historicky presných vojnových udalostí.

Dva neprekonateľné herné zážitky: Kampaň a mód Hero. Takmer nekonečné možnosti úprav, vyberte si jednu zo 700 historických postáv, alebo si vytvorte vašu vlastnú.

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Historická, Strielačka
VýrobceKoei Tecmo
Datum vydání27.01.2016
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*