PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration
PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration

PS4 Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration

14,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024096VýrobcaCrystal DynamicsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Séria Tomb Raider oslavuje 20. výročie a na konzole PlayStation 4 prichádza so špeciálnou edíciou Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition. Táto verzia bude zahŕňať pôvodnú hru, všetky doteraz vydané DLC a špeciálne obsah pre hru Rise of the Tomb Raider (nebudete potrebovať Season Pass), a podporu pre Sony PlayStation VR.

Ak Vám je stále málo, oslavná edícia Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition bude obsahovať aj novú časť príbehu nazvanú "Blood Ties", v ktorej preskúmate Croft Manor, získate Larini dedičstva a v neposlednom rade bude edícia zahŕňať možnosť kooperatívneho hrania v "Endurance Mode".

V cenami ovenčenej hre Tomb Raider sa Lara Croft zmenila na skutočnú osamelú bojovníčku a nazrela do hlbšieho, tajomného sveta. Teraz, po odkrytí prastarého tajomstva, musí Lara preskúmať nejzrádnější a najvzdialenejšie oblasti na Sibíri a odhaliť tajomstvo nesmrteľnosti skôr, než sa to podarí nemilosrdnej organizácii známej ako Trinity. Lara musí použiť svoju myseľ a schopnosť prežitia, utvárať nové spojenectvá a nakoniec naplniť svoj osud ako Tomb Raider.

Vychutnajte si vysoko oktánové akčné momenty, pokorte krásne, nepriateľské prostredie, zapojte sa do brutálnych partizánskych bojov a preskúmajte úctyhodné smrtiace katakomby v novej generácii akčných hier na prežitie. V hre Rise of the Tomb Raider sa Lara sa stáva viac než len preživší, vydáva sa na svoju prvú veľkú Tomb Raider expedíciu.

V novom prémiovom DLC "Blood Ties" preskúmate Croft Manor a neskôr ho budete brániť pred inváziou zombie v "Lara 's Nightmare". Keď sa Larin ujo rozhodne bojovať o vlastníctve sídla, Lara sa musí vydať na prieskum statku, kde bude hľadať dôkaz o tom, že je právoplatnou dedičkou a majiteľkou sídla, alebo ho stratí as ním aj všetky jeho tajomstvo. Hráči si môžu neskôr otestovať svoje schopnosti likvidácia zombie v opakovateľných móde "Lara 's Nightmare", v ktorom musí zbaviť Larino sídlo prítomnosti zlomyseľných nemŕtvych.

Prvýkrát v histórii série Tomb Raider budú mať hráči možnosť spolupráce pri vykrádanie kobiek v "Endurance Mode". Dvaja hráči vytvoria tím, ktorý musí prežiť tvrdé prírodné podmienky v divočine počas dňa a tiež smrteľné ohrozenie od nepriateľov počas noci. Oheň potrebuje palivo, jedlo zase pridáva silu a všetky zásoby sa ulovili, zozbierané alebo vyrobené. Prebojujte sa až na vrchol rebríčkov pri tom, ako sa iné tímy pokúsi poraziť čas vášho prežitie.

Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition)

Lara odkrýva starovekej tajomstvo, ktoré ju stavia do hľadáčika nemilosrdnej organizácie známej ako Trinity. Snaha odhaliť tajomstvo pred Trinity ju vedie k mýtu o stratenom meste Kitezh. Lara vie, že sa musí dostať do strateného mesta ak jeho skrytým tajomstvom pred Trinity. S tým sa vydáva na Sibír na svojej prvej veľkú Tomb Raider expedíciu.
V hre Rise of the Tomb Raider musí Lara bojovať nielen s nepriateľmi z celého sveta, ale aj proti samotnému hernému svetu. Lovte zvieratá, aby ste si mohli vyrábať zbrane a hľadajte vzácne zdroje v husto obývaných ekosystémoch. Čakajú Vás krásne, nepriateľské krajiny plné zradných podmienok a nestabilných prostredí, ktoré overí schopnosti Lary až po jej limity.
Využite prostredie vo svoj prospech, položte po stromoch a ponorte sa pod vodu, aby ste sa vyhli, alebo zlikvidovali nepriateľov. Prispôsobte Lario výstroj, výzbroj a muníciu, aby vyhovovala vášmu hernému štýlu, vyrábajte výbušniny, aby ste vyvolali chaos a vládnite kultovým lukom a horolezeckú sekerou.
Katakomby sú späť a sú ešte väčšie a lepšie ako kedykoľvek predtým. V Rise of the Tomb Raider Vás čaká objavovanie obrovských, úctyhodný starobylých priestor plných smrtiacich pascí, riešenie hlavolamov a lúštenie starovekých textov, aby ste dokázali odkryť krypty vo svete plnom tajomstvo, ktoré čakajú na odhalenie.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition obsahuje:

  • Cenami ocenenú hru Rise of the Tomb Raider.
  • Nový, brutálny mód obtiažnosti "Extreme Survivor", ktorý je bez checkpointov.
  • Prémiová DLC "Blood Ties" a "Lara 's Nightmare".
  • Podporu kooperatívneho "Endurance Mode", ktorý vyzve hráčov na tímovej prežitie v divočine a kde budete bojovať o umiestnenie v rebríčkoch.
  • Nové predstavenie zimného oblečenia a zbraní, ktoré boli inšpirované hrou Tomb Raider III.
  • Sadu kariet, ktorá umožní hráčom hranie "Expedition Modes" za použitia jedného z klasických modelov Lary Croft.
  • Všetky doteraz vydané DLC, ktoré budú zahŕňať aj "Baba Yaga: The Temple of the Witch" a "Cold Darkness Awakened".
  • 12 oblekov, 7 zbraní, 35 expedičných kariet a oveľa viac.
  • Podpora Sony PlayStation VR. Hráči budú vyzvaní na odhalenie záhad Croft Manor z pohľadu prvej osoby.

 

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Dobrodružná, Pre ďievčatá, Skákačka, Stealth akcia
VýrobceCrystal Dynamics
Datum vydání11.10.2016
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*