PS4 Red Dead Redemption 2
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2
PS4 Red Dead Redemption 2

PS4 Red Dead Redemption 2

18,49 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód999209VýrobcaRockstar GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Píše sa rok 1899, v Amerike nastáva koniec éry Divokého Západu a posledný psanci sa sú vydaní napospas sveřepým mužom zákona a nemilosrdným lovcom odmien. Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde sa po jednej nevydarenej lúpeži v meste Blackwater ocitajú na úteku naprieč Amerikou. Životné podmienky sú kruté. Krádeže a lúpeže už neslúžia predovšetkým zisku ako predtým, teraz ide o holé prežitie. V samotnom gangu to vrie a vyčerpávajúce putovanie morálke nijako nepridáva. Časté strety s nepriateľmi, čo je vlastne takmer ktokoľvek, len prispievajú k rozpadu gangu. Arthur Morgan bude musieť urobiť ťažkú voľbu medzi vlastnými ideálmi a vernosťou k partii, ktorá ho vychovala.

Red Dead Redemption 2 od tvorcov GTA V je strhujúci príbeh o živote v Amerike na úsvite modernej doby.

HERNÉ OBSAH:

  • TVRDÝ urobiť vodcu gangu NA ÚTEKU - Ako Arthur Morgan máte na starosť vyhľadávať nejbezpenější cesty srdcom Ameriky, nadväzovanie nebezpečných spojenectvo, ale aj také základné veci, ako napríklad prísun potravy. Vaše správanie v hre ovplyvňuje morálku vášho gangu.
  • SYSTÉM ROZHODOVANIE, AKO HO POZNÁTE Z NAJLEPŠÍCH RPG HER - Rockstar Games sa vydali cestou vylepšovanie odozvy okolitého sveta na vaše podnety. V jednej situácii napríklad Morgan jede okolo farmy, keď v tom na neho majiteľ namieri pušku a začne na neho výhražne kričať. Situáciu možno na základe vašich rozhodnutí vyriešiť násilím, či diplomaciou.
  • Realistickom ZBRANE - Vývojári sa skutočne činili a podarilo sa im naprogramovať pre každú zbraň svojmu úplne inú hrateľnosť, presne podľa reálnej predlohy. Nakoniec dokonca museli na realizmu ubrať, aby rôzne prestrelky boli dostatočne zábavné a dynamické.
  • "KARMAMETR" JE SPÄŤ - Nápaditá herný mechanika z predchádzajúceho dielu sa objaví i tu. Honor systém, česky Česť, ovplyvňuje to, ako sa k vám bude okolitý svet stavať. Keď pomôžete niekomu v núdzi, vaša Česť sa zvýši, čo má za následok väčšiu odmeny za rôzne misie, zľavy v obchodoch a šerifovia občas prehliadnu nejaký ten bezvýznamný priestupok. Keď naopak zastrelíte všetko, čo sa hýbe, vaše hodnotenie sa presunie do záporných hodnôt, vy vďaka tomu ušetríte nejaký ten peniaz pri podplácanie svedkov a nežiaduce otrapové sa vás budú báť.
  • VYUŽITIE konzola novej GENERÁCIE NAPLNO - Všetci vieme, že Rockstar Games nie sú ohľadom veľkosti máp žiadni trochári. Lepšie hardvér však umožňuje tiež oveľa podrobnejšie detaily, viac interiérov, neuveriteľné množstvo nových textov NPC postáv a rozšírenie niektorých herných mechanik, napríklad lovu zveri.
VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština
Typ hryAkčné, Historická, Legenda, Otvorený svet, Sandbox, Silný príbeh, Stealth akcia, Štyl Mario Kart, Western
VýrobceRockstar Games
Datum vydání26.10.2018
Online multiplayer1 - 32 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*