PS4 Prey
Renovované
PS4 Prey
PS4 Prey
PS4 Prey
PS4 Prey
PS4 Prey

PS4 Prey

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056889VýrobcaBethesdaZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Hra Prey predstavuje akčný sci-fi hru z pohľadu prvej osoby od spoločnosti Arkane® Studios - tvorcov mnohokrát ocenenej hry Dishonored .

Píše sa rok 2032 a Vy sa prebúdzate na palube vesmírnej stanice Talos Aj obiehajúce na orbite Mesiaca. Predstavujete kľúčový subjekt experimentu, ktorý má za cieľ raz navždy zmeniť ľudstvo - ale niečo sa strašne pokazilo. Vesmírna stanica bola obliehaná nepriateľskými mimozemšťanmi a Vaše dolapenie je na ich hlavnom programe dňa. Kým sa stále viac zoznamujete s nespočetnými temnými tajomstvami Talos a tiež so svojou vlastnou minulosťou, musíte urobiť všetko pre to, aby ste prežili. K dispozícii Vám budú len nástroje, ktoré nájdete na palube lode, Váš dôvtip, zbrane a Vaše neuveriteľné zmyslové schopnosti.

Sci-fi Thriller
Na palube vesmírnej stanice Talos Aj nič nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Ako Morgan Yu sa púšťate do rozlúštenie stôp, ktoré ste si pre seba zanechali, s cieľom odhaliť pravdu o svojej minulosti. Akú rolu hráte v plánoch spoločnosti a čo je zač mysteriózny sila, ktoré pustošia stanicu?

výnimočné prostredie
Vesmírna stanica Talos I, ktorá obieha Mesiac, predstavuje vrchol privátneho vesmírneho podnikania. Objavte okázalé zručnosti korporátneho luxusu 60. rokov a prechádzajte cez prepojené, nelineárne priestory vystavané s cieľom skryť nespočetné tajomstvo.

nepredstaviteľná hrozba
Temná mimozemská entita, ktorá zamorila Talos I, predstavuje živú silu majúce za cieľ vyhladiť svoju korisť. Je len na Vás, ako na jedinom zachráneným na stanici, ukončiť smrteľný útok týchto desivých predátorov.

Čeľte mnohým výzvam
Prispôsobte si herné možnosti a nastavenia obtiažnosti a užite si tak ešte viac osobité dobrodružstva.

Hrajte podľa seba
Získavajte mimozemské schopnosti a vyvíjajte si tak odlišné kombinácie síl a vylepšujte svoje unikátne zručnosti. Vytvárajte čoraz viac užitočné predmety za pomoci nástrojov, ktoré nájdete na palube. Postavte sa bezprecedentnom hrozbám za použitia svojho dôvtipu a schopnosti improvizovať.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština
VýrobceBethesda
Záruka24 mesiacov
Popis
/*