PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019
Výpredaj
Renovované
PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019
PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019
PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019
PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019
PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019

PS4 PES 19 Pro Evolution Soccer 2019

9,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014557VýrobcaKonamiZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Hra pre Playstation 4 Pro Evolution Soccer 2019. Nový ročník populárneho Pro Evolution Soccer je tu as ním aj hŕbu zmien. Novo sa dočkáme nových plne licencovaných líg, vylepšenej grafiky, online hranie a novinky sa nevyhli ani režimu MyClub.
NOVÝ MYCLUB

V režime MyClub môžete hrať kooperatívne alebo proti ostatným hráčom a súperiť tak v PES LEAGUE. Novinkou sú tzv. "High Performance Players", ktorí môžu na obmedzenú dobu zvýšiť svoje schopnosti. PES LEAGUE ponúkne týždenné zápasy a môžete tak súperiť s ostatnými hráčmi v rámci skupiny, ktorá je prispôsobená vašim schopnostiam. Legendárny hráči ako Beckham, Maradona, Cruyff, Nedvěd a ďalšie sú tiež vítanou novinkou.

KÚZELNÉ MOMENTY

Dráma nádherné hry, ktorú iste futbal je, je teraz ešte viditeľnejšie a jasnejšie skrze mnoho herných štýlov. V PES 2019 sa predstavuje 11 nových zručností, ktoré môžu vylepšiť hráčovu unikátnosť, napríklad ostré zatáčanie, prihrávka bez pohľadu a ďalšie. Individualita jednotlivých hráčov je teraz dotiahnutá na novú úroveň, kde zručnosti a silné stránky sú majú oveľa väčší vplyv na hrateľnosť.

NÁDHERNÁ HRA

Na všetkých platformách sa hráči dočkajú 4K HDR grafiky (v prípade konzol na PS4 Pre a Xbox One X), ktorá oplýva realistickosť a živými farbami. Inováciou sa dočkal aj systém nasvetlenie a to prirodzeným, tak umelým stadionovým svetlom. Novinkou potom je pridanie sneženie do škály počasia a to nielen kozmeticky, ale aj s dopadom na hrateľnosť, kedy si budete musieť pri tomto aj akomkoľvek ďalšom počasí jasne naplánovať svoju stratégiu.

VěkUSK0
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Portugalština, Ruština, Řečtina, Španělština, Švédština, Turečtina
Typ hryFotbal, Športová, Závodná Arkáda
VýrobceKonami
Datum vydání28.08.2018
Online multiplayer1 - 2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*