PS4 Nioh 2 (nová)
Novinka
PS4 Nioh 2 (nová)
PS4 Nioh 2 (nová)
PS4 Nioh 2 (nová)
PS4 Nioh 2 (nová)
PS4 Nioh 2 (nová)

PS4 Nioh 2 (nová)

17,35 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038962VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Nioh 2 sa odohráva výhradne v konzolách PlayStation 4 a príbehovo je zasadený do druhej polovice 16. storočia v ľahko ofiktizovaném Japonsku, čo nahráva teóriu, že aj Japonsko je pomerne stará krajiny, a nie iba výstrelok modernej doby. Tí, ktorí prežili prvý diel , určite poznali, že Dvojka udalostiam Jedničky predchádza. Zahráme si za vlastnoručne uplácaného panďuláčka, ktorého si budeme môcť ako v každom správnom RPG pekne pitvořit k obrazu svojmu. Každý typ zbrane má svoj šikovnosť rebríček, po ktorom možno vystúpiť až k absolútnemu majstrovstvá a nechýba ani výber špeciálnych schopností pre postavu samotnú.

Do japonských tónov ladenej akčné RPG neponúka klasického bojovníka , čarodejníka , zlodeja a nekrofilom , ale cesty ninju, samuraie, Omnyo mága a Yokai kožoměnce, čo dáva logiku. Yokai kožoměnec je môj archaický preklad triedy Shiftling, ktorá sa špecializuje na premenu na mocnú bytosť Yokai Spirit, ktorá disponuje vlastnými osobitými recepty na poriadnu držkovú . Yokai Spirit má veľa "druhov", ktoré možno získať porazením a oloupením mŕtvoly iného podobného trans-entitisty. Do schopnosťou týchto štyroch životných smerov budete môcť pridávať body neobmedzene v priebehu celej hry, a to aj v stredu a pri zatmení Jupitera.

V rámci kampane Nioh 2 si tiež môžete dať kooperatívne trojku s dvoma priateľmi, bez ohľadu na to, či sa máte naozaj radi, alebo či jednoducho ten boss nie a nie konečne chcípnout. Túto možnosť môžu využiť aj vyvrheli spoločnosti , s ktorými si nikto nechce hrať, a to priamo v hre pomocou takzvaných "Benevolent Graves", ktoré vedia pričarovať umelo ovládané avatary iných hráčov. Ach, kde boli takéto funkcie za mojich školských rokov?

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Dobrodružná, Exkluzivní, Fantasy, Historická, JRPG, Mlátička, Ninja
VýrobceSony
Datum vydání13.03.2020
Online multiplayer1-3 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*