PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
Novinka
Akcia
Výpredaj
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)
PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)

PS4 NFS Need For Speed Heat (nová)

23,79 EUR
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022061VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Séria Need for Speed oslavuje v roku 2019 svojich 25 rokov, podobne ako veľa ľudí. Heat je darček zoslaný akoby priamo z neba všetkým priaznivcom zlatej éry pouličných pretekov a naháňačiek s chlpatými, tj. Underground - Most Wanted . Heat spája to najlepšie z týchto dielov a Všchny posúva ešte o niečo ďalej, konkrétne do nového mesta Palm City. "Posúvanie ďalej" sa samozrejme týka nielen umiestnenie deje hry, ale aj grafického spracovania, a hlavne vybalansovanie herných prvkov, ktoré jest nebol očakávaný svätým grálom mnohých NFS veteránov.

Tak po prvé, budeme pretekať vo dne aj v noci . To samo o sebe pôsobí ako banalita , ale to pravé kúzlo sa nachádza v dôsledkoch tohto rozdelenia. Vo dne sa budú jazdiť pseudolegální preteky za normálne peniaze (vraj sa bude jednať o papierové), zatiaľ čo závody v noci dodajú hráči prestíž, čiže rešpekt u ostatných pretekárov a pečať zlej známosť u polície . Tieto dve veličiny sú hlavnou hybnou silou celej hry, pretože prestíž odomyká nové závody, tuningové diely a agresívnejší policajtov, zatiaľ čo peniaze slúži ako hlavný platidlo v autoservisoch.

Tým vzniká krásna nelinearita hry. Hráč si bude chcieť hrať na naháňačku s poldíky, pretože si potom bude smieť kúpiť nové súčiastky, ktoré sa už neodemykají len tak samé, ani sa o ne nemusí losovať . Tie peniaze sa ale tiež nebudú milostivo hromadiť samy, takže prepíname na deň a meriame sily s ozajstnými profesionálmi. Kozáci sami sa budú prispôsobovať prestíži všetkých hráčov, nepôjdu slepo len po hráčovi a čím viac im budete liezť na nervy, tým viac vám pôjdu po krku. Cez deň budú hrať podľa pravidiel, ale v noci sa s nikým kakať nebudú. Čaká nás aj sprievodný príbeh, hlavný záporák poručík Mercer, nová možnosť tuningu samotného jazdca a skvelý interaktívne online režim, v ktorom sa budete stretávať, merať sily a dráždiť strážca zákona s ostatnými skutočnými hráčmi. To je to kúzlo, ktoré Electronic Arts vie a ktoré chceme vidieť!

 

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Rumunština, Ruština, Španělština
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceEA
Datum vydání08.11.2019
Online multiplayer1-16 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*