PS4 NBA 2K20
Renovované
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20
PS4 NBA 2K20

PS4 NBA 2K20

16,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024739Výrobca2K SportsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Na škatuľkách s prvou hrou NBA 2K bolo určite napísané niečo ako "staňte sa skutočným basketbalníkem"! V hre bolo možné hrať basketbal, to áno. V súčasnom vydaní máme zhruba nekonečno a pol skutočných hráčov, režim príbehu sa scénami hranými skutočnými ľuďmi, hromady RPG prvkov, doteraz najrozsiahlejší tuning panďuláčků a ešte treba stvoriteľský režim, v ktorom si každý môžeme upláca z hliny svojho vl astního " Adama " a dať mu meno Karel .

V jednom z prvých trailerových videí bol odhalený režim navrhovanie vlastných homo sapiens, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani hociktorá hra Sims . Až na to, že v NBA je možné vytvárať iba namakané chlapisko , zatiaľ čo hlavným účelom Sims je tvoriť ženy a ... tak ďalej . Nežné pohlavie sa však v novom NBA tiež objaví, a to nie namaľované na tribúne, ale osobne, prostredníctvom 12 tímov WNBA pre 2019.

Vo všetkých vyššie spomenutých herných režimoch budete môcť okúsiť vylepšené pohyby, šikovnejší manipuláciu s loptou, lepšia reakcia obrany a tiež niekoľko bodov IQ navyše pre hráčov postihnutých umelou inteligenciou. Za zmienku stojí tiež vylepšený režim MyGM, čo je veľmi podrobný manažérsky režim, ktorý zahŕňa aj psychológiu hráčov a ich potreby a dodáva hre neuveriteľnú realistickosť. Višničkou na torte sú potom nové Legendárny Tímy plnej renovovaných verzií najlepších hráčov z histórie basketbalu (pretože inak by niektorým z nich bolo vyše 70 rokov).

VěkUSK0
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Arabština, Francouzština, Chorvatština, Italština, Korejština, Španělština
Typ hryBasket, Športová
Výrobce2K Sports
Datum vydání06.09.2019
Offline multiplayerCo-op, PvP, Shared-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer1-10 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*