PS4 Moto GP 14
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Moto GP 14
PS4 Moto GP 14
PS4 Moto GP 14
PS4 Moto GP 14
PS4 Moto GP 14

PS4 Moto GP 14

15,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019283VýrobcaMilestoneZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Talianske štúdio Milestone sa plne sústredí na vydávanie pretekárskych simulátorov a ich dlhoročné skúsenosti sú jednoducho poznať. Tentokrát s pýchou uvádza aktuálny ročník motocyklového šampionátu v podobe Moto GP 14. Aj tento rok sa môžete nachystať na kompletnú licenciu, ktorá obsahuje všetky jazdcov, okruhy a dokonale vykonané pretekárske stroje.

Začínajúci jazdci môžu najskôr načerpať potrebné skúsenosti a dokonalý cit v nižších kubatúrach. Ide o kategórie Moto2 a Moto3, ktoré sú tiež plne súčasťou hry. Až v koži ostrieľaného borca zasadnete na stroj triedy Moto GP, budete v siedmom nebi. Tá sila zrýchlenie a prejazd ostrú šikanou s vystrčeným kolenom sa zapíše do vašej pamäte. Práve režim postupné kariéry tvoria veľké lákadlo pre každého fanúšika. Vyskúšate si v tréningu jednotlivé nastavenia. Kvalifikáciou prejdete ako nôž maslom a v závode ukážete všetkým iba svoje chrbát. Pokúste sa tento sen premeniť na skutočnosť.

Multiplayerový režim doznal radu zmien a môžete sa tešiť na skutočné žatvy v podobe rôznych rebríčkov, ale aj celých šampionátov proti živým súperom. Nechýba ani špeciálny mód, v ktorom sa stretnú legendy tohto motoristického športu. Reálne spracované okruhy spoznáte okamžite a behom efektných spomalovaček budete velebiť tvorca za dokonale odvedenú prácu.

VěkUSK0
Typ hryExkluzivní, Motorky, Závodná, Závodný Simulátor
VýrobceMilestone
Datum vydání04.11.2014
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayer1-12 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*