PS4 Monster Hunter: World
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Monster Hunter: World
PS4 Monster Hunter: World
PS4 Monster Hunter: World
PS4 Monster Hunter: World
PS4 Monster Hunter: World

PS4 Monster Hunter: World

9,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056951VýrobcaCapcomZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Monter Hunter predstavuje kriticky oceňovanú sériu akčných RPG, ktoré sa predalo viac ako 40 miliónov kusov po celom svete. Ďalšie vstup do tejto série, Monster Hunter: World, prinesie k životu živé ekosystém, v ktorom sa hráči postaví do úlohy lovca vyhľadávajúceho divoká fantastická zvieratá. Vydajte sa na cestu a plňte úlohy na vlastnú päsť, či po boku svojich priateľov vďaka novému online módu pre až 3 hráčov naprieč všetkými svetovými regiónmi.

V Monster Hunter: World sa hráči postavia neľútostným monštrám, zatiaľ čo ich lovecké schopnosti sa budú po čas hrania stále vylepšovať. Korisť získaná z padlých nepriateľov bude využívaná pre vytváranie nového vybavenia. Lovci sa budú musieť mať neustále na pozore vďaka nevyzpytatelnému prostredie a môžu sa tešiť na intenzívne a stále ťažšie bitky!

Kľúčové prvky:
Vitajte v novom svete: Hráči sa v úlohe lovca vydávajú na výskumnú expedíciu na novoobjavený kontinent zvaný "Nový Svet" a postupne odhaľujú jeho tajomstvo.

Žijúca ekosystém: Naučte sa využívať okolité prostredie pre svoj prospech. Napríklad poštvať monštrá proti sebe, aby ste nalákali svoj hlavný cieľ tam, kde ho chcete mať.

Nový online mód pre viacerých hráčov: Keď pre vás bude niektorý súboj príliš náročný, spojte sa až s troma hráčmi a postavte sa výzve spoločne.

Lovte a vyrábajte nové vybavenie: Porážajte monštrá a získavajte tak korisť, z ktorej vyrobíte zbrane a ďalšie vybavenie.

Ovládnite monštrá: Súvislá a zábavná hrateľnosť: Rozľahlý a úplne otvorený svet plný výziev. Nečakajte žiadne nahrávacie obrazovky!

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Korejština, Španělština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Fantasy, JRPG, Otvorený svet, RPG
VýrobceCapcom
Datum vydání26.01.2018
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*