PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)
PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)
PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)
PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)
PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)

PS4 Megadimension Neptunia VII (nová)

35,20 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010406VýrobcaIdea FactoryZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Prvá PS4 hra v sérii Megadimension Neptunia, táto časť predstavuje tri nové postavy, tri svety na záchranu, tri nové príbehy, nový transformation mód, extra možnosti v systéme súbojov a novú dungeon mini hru.

Užite si originálny japonský a anglický dabing, plus anglické titulky a zažite ťahovo založený systém súbojov, možnosť vlastného výberu a pohybu a pri tom získavajte všetky predmety potrebné pre záchranu Gamindustri. GC 2015-Gamindustri vstúpilo do dôležité doby, známe ako CPU Shift Period. Počas doby tohto sociálneho nepokoja, v ktorom klebety o CPU začali kolovať v Gamindustri, sa Neptune a ostatné bojí, že sa obyvatelia čoskoro začnú dožadovať nových vodcov.

V týchto kritických časoch Neptune a Nepgear zmizne. Ich destináciou je odlišný svet, ktorý sa blíži k svojmu katastrofálnemu koncu. Tento svet sa volá Zero Dimension. Stretnú sa s posledným CPU tohto sveta, Uzume Tennouboshim, ktorý zúfalo vedie samotársky boj proti kolosálnemu zlu, známemu ako temné CPU. Budú Neptune a Nepgear schopní spolupracovať s Uzumeem aby dokázali Zero Dimension zachrániť pred tragédiou?

Nové vymoženosti boja: Postavy sa môžu spájať a vytvoriť silnejšie útoky. Možnosť "Parts Break" umožňuje rozobrať nepriateľov na časti pre zníženie ich atribútov a znemožnenie špeciálnych útokov.

NEXT mód: Druhá transformácia je teraz dostupná. Môžete rozobrať tá veľká zlá monštrá na časti s NEXT módom, ktorý predstavuje nové špeciálne schopnosti a nový kostým pre CPU. 3 svety, 3 príbehy: Možnosť výberu z 3 rôznych príbehov. S novými CPU a postavami na vašej strane musíte bojovať naprieč 3 dimenziami pre záchranu Gamindustri.

VěkUSK12
Typ hryExkluzivní, Fantasy, JRPG, RPG
VýrobceIdea Factory
Datum vydání02.02.2016
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*