PS4 MediEvil (CZ)
Renovované
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)
PS4 MediEvil (CZ)

PS4 MediEvil (CZ)

19,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037070VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

MediEvil Remastered spája všetky tri dnes už trochu archaické, hoci nestarnúci diely dobrodružné série MediEvil. Budeme tak mať možnosť zahrať si Jednotku, Dvojku aj Ressurection v novom kabáte, brnenie, prilbe a vôbec všetkým, čo na svojho nemrtvého hlavného hrdinu navlečieme. Či je vôbec potrebné kostru nejakým spôsobom zakrývať nechajme stranou, ľudia rôzni.

V príbehu hry MediEvil je hlavný hrdina, chabý řitíř na fujném tchory - pardon, on je to trochu nešikovný - vlastne chrabrý rytier na bujnom ori , Sir Daniel Fortesque omylom vzkriesený z mŕtvych nepriateľom ríše, zlým čarodejníkom Zarok. Namiesto aby sa stal poslušnú súčasťou zvyšku armády nemŕtvych bubákov, rozhodne sa splniť vymysleným historkám, ktoré o sebe zaživa nafúkane rozprával a postaviť Zarok.

Rovnako ako náš hrdina boli vzkriesené aj hry MediEvil. Jediný rozdiel je, že tieto hry si svoju slávu zaslúžili poctivo, a to výbornou hrateľnosťou, vtipnosť a nadčasovosťou. A že to nemá na svedomí nejaký afrokněžník, ale spoločnosť Other Ocean Emeryville. Jo a nesmieme zabudnúť, že na rozdiel od Kostík Fortesque-a / ho (proste Dana) vyzerajú po svojom oživení hry mnohonásobne lepšie.

Čo o to, hra na PS4 by mala vyzerať lepšie, než jej predloha na PS1 , podobne ako napríklad niekoľko dní stará pizza chutí lepšie ako dvadsaťročná, to dá rozum. Netradičné prirovnanie stranou - na MediEvil sa reštaurátori vyložene vybláznili. Ako je vidieť hore vo videu, hrany boli ošmirglpapírovány, farby zosilnené a animácie aj rôzne pohyby urobené plynulejšími. Každý kút herného prostredia bol Oprášené, obrúsený, znovu Oprášené a nakoniec vyleštený. Napríklad láva teraz vyzerá úplne ako, no, láva.

Dobrá hra síce nestarne, však človek je nedokonalý tvor s tendenciou všetkého sa presýtiť, bez toho aby sa nasýtil. Dvadsať rokov stará hra je tak znovu čerstvá a veteránov môže lákať jej nová trblietajúce sa podoba, ktorá sa však plne hlási k pôvodnej verzii. Naopak mladé, neskúsené súdruhmi môže novo vyvedený MediEvil nakaziť závislosťou rovnako ako pôvodná hra ich otca, strýka, susedov a náhodné kombinácie týchto tried postáv.

 

VěkUSK12
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Italština, Korejština, Maďarština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Řečtina, Španělština
Typ hryAkčné, Dobrodružná, Exkluzivní, Fantasy, Skákačka
VýrobceSony
Datum vydání25.10.2019
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*