PS4 Matterfall (nová)
Akcia
Výpredaj
PS4 Matterfall (nová)
PS4 Matterfall (nová)
PS4 Matterfall (nová)
PS4 Matterfall (nová)
PS4 Matterfall (nová)

PS4 Matterfall (nová)

7,43 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód010412VýrobcaSonyZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


 

Preneste sa do vertikálnych miest vzdialenej budúcnosti a bojujte o nadvládu nad tajomnú "chytrou hmotou", ktorá zaplavuje svet - a z ktorej vznikajú hordy hmotou nakazených nepriateľov.

Neúnavný vlny nepriateľov
Rozrážejte neúnavnej vlny útočníkov pomocou svojej šikovnosti vo vzduchu obohatené o extrémne skoky a sklzy. K likvidácii nepriateľov budete mať k dispozícii arzenál hmotou presiaknutých zbraní a manipuláciou chytré hmoty okolo seba môžete využívať akékoľvek prostredie vo svoj prospech. Čakajú vás taká ohromujúca miesta, ako je Domed City (Kopulové mesto), Alien Ruins (Mimozemské ruiny) a The Space Elevator (Kozmický výťah).

VYLEPŠENÉ EFEKT
Hra MATTERFALL od štúdia Housemarque, tvorcov hier RESOGUN, Super Stardust: Delta a Dead Nation, beží exkluzívne na systéme PS4. Vrhnite sa do boja o záchranu celej Zeme v ohromujúcich nových úrovniach. Vďaka vylepšeným efektom uvidíte, ako Hmota tečie, septembra a exploduje v nádhernom grafickom prevedení.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Dánština, Finština, Francouzština, Holandština, Italština, Norština, Polština, Portugalština, Španělština, Švédština
Typ hryAkčné, Sci-Fi, Skákačka, Stealth akcia
VýrobceSony
Datum vydání15.08.2017
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*