PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)
PS4 Marvel Spider-Man (CZ)

PS4 Marvel Spider-Man (CZ)

22,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014273VýrobcaInsomniac GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Kto by nepoznal Spider-Mana, jedného z najobľúbenejších superhrdinov od spoločnosti Marvel? Užite si úplne nový, originálny príbeh, ktorý sa zatiaľ neobjavil ani v žiadnom z filmov. Hlavným hrdinom je tentoraz skúsený Peter Parker, ktorý sa už osem rokov prezlieka do červenomodrého pavúčieho obleku, aby po nociach bojoval s nebezpečnými zločincami. Aj ďalšie známe postavy sa v hre objavujú v unikátnych roliach. Dejiskom dechberoucího príbehu je detailne spracovaný New York, v ktorom uvidíte ulice plné života aj známe pamiatky. Vezmite spravodlivosť do svojich rúk v tomto akciami a súboji nabitom príbehu.

Úplne nový príbeh
Spoločnosti Marvel a Insomniac vytvorili autentický príbeh, ktorý nepoznáte ani z filmu. Peter Parker v ňom ako už skúsený "pavúčí muž" bojuje proti zločincom o osud miliónov obyvateľov New Yorku, ale pritom sa snaží vyvážiť svoj chaotický osobné aj pracovný život.

Peter Parker sa stará o bezpečnosť New Yorku už osem rokov, takže ide o skúseného bojovníka so zločinom. Využite toho pri prepracovaných súbojoch plných improvizácie, dynamické akrobacie a interakciu s prostredím.

Aj tentoraz je dejiskom hry dobre známy New York plný živých ulíc a ikonických pamiatok, ktoré spoznáte z trochu inej perspektívy. Pri akčných súbojoch môžete využívať prvky okolitého sveta alebo sa len kochať pohľady z výšky na detaily spracovaného mesta.

nekonečná akcie
Dôverne známe postavy zo série Spider-Man sa vám predstaví v úplne nových úlohách. Užite si na svojej konzole PlayStation kombináciu dobrodružného príbehu a akčných súbojov v hre, na ktoré spolupracovalo skúsených štúdio Insomniac Games, tvorca sériou Ratchet & Clank alebo Resistance.

 

 

VěkUSK12
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Dlhá hra, Exkluzivní, Otvorený svet, Podľa filmu, RPG, Silný príbeh, Superhrdinovia
VýrobceInsomniac Games
Datum vydání07.09.2018
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*