PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)
Novinka
PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)
PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)
PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)
PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)
PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)

PS4 Marvel's Avengers (CZ) (nová)

15,86 EUR
Datum naskladnenia: utorok 13.12
Doprava
Parametre
Po celej SR:utorok 13.12

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód038987VýrobcaEidosZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

Nová nerozbalená hra


Skvelá správa pre fanúšikov sveta Marvelu , ale zďaleka nielen pre nich - šikovníci zo Square Enix predstavujú pekne nabitú akčnú adventúru s Avengers v hlavnej úlohe.

Captain America , Iron Man , Hulk , Black Widow , Thor , Ant Man , Miss Marvel a ďalšie. Ak sa tieto mená nachádza napríklad na zozname ľudí pozvaných na Vaše budúci narodeniny, tak vedzte, že v Marvel 's Avengers sa Vaše vzťahy prehĺbi ešte viac. S každým hrdinom ako by ste hrali celkom inú hru , podľa zamerania a historického pozadia danej postavy. Ich schopnosti môžete vylepšovať v štýle RPG hier a niektoré misie si môžete zopakovať s inou postavou a vyskúšať si, ako si kto poradí.

Pokiaľ Vám mená hrdinov pripomínajú skôr prehnane originálne názvy pokrmov v nejakej excentrické biorestauraci , tak si to ale rovnako poďte zahrať, pretože príbeh hry aj jej postavy stoja na vlastných údoch a na hranie nie je potreba mať vyštudovaný titul v superhrdinoznalectví.

Hlavnú úlohu dostala Kamala Khan, čiže Miss Marvel, čím sa dostávame k príbehu. Na začiatku hry sú Avengers obvinení z výbuchu ich nové základne, ktorý zničí väčšinu San Francisca . Pre nepriazeň verejnosti a výčitky svedomia sú nútení hodiť kladivá , bojové obleky, päste a ktoviečo všetko do žita. Avšak až na hrdinského Kapitána Ameriku, ktorý ... Je po katastrofe akosi k nenájdenia a všeobecne sa má za to, že natiahol brká . O päť rokov neskôr sa nachádzame v San Franciscu, kde teraz vládne organizácie Advanced Idea Mechanics (AIM), ktorá postavila všetky hrdinu mimo zákon. Kamala, skalné fanynka Avengers, ktorá získala svoje superschopnosti vďaka kontaktu s akýmsi plynom po spomenutom výbuchu, sa rozhodne dať Avengers znovu dohromady, očistiť ich meno a odhaliť nekalé úmysly AIM

Marvel 's Avengers možno hrať buď offline sám so sebou alebo online v spolupráci s tromi ďalšími majiteľmi voľného času. Po vydaní hry sa môžeme tešiť na postupné odhaľovanie nového obsahu, napríklad ďalších hrateľných hrdinov.

VěkUSK16
Jazyk hryČeština, Angličtina, Němčina
Typ hryAkčné, Bojová, Dlhá hra, Podľa filmu, Pre ďievčatá, RPG, Sci-Fi, Silný príbeh, Superhrdinovia
VýrobceEidos
Datum vydání04.09.2020
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*