PS4 Life is Strange 2
Renovované
PS4 Life is Strange 2
PS4 Life is Strange 2
PS4 Life is Strange 2
PS4 Life is Strange 2
PS4 Life is Strange 2

PS4 Life is Strange 2

21,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód040580VýrobcaSquare EnixZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 
Oceňovaná hernej série Life is Strange pokračuje s úplne novým príbehom od štúdia DONTNOD Entertainment. Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu plnú dobrodružstiev, zvratov a zásadných rozhodnutí, ktoré budú mať priamy vplyv na vývoj príbehu i samotných postáv.

Krátko po tragickej nehode dvaja bratia Sean a Daniel Diaz utekajú z domova. Prenasledovanie políciou a snažiaci sa čeliť Danielovej novo nabité schopnosti telekinéza sa chlapci rozhodnú hľadať bezpečie v rodnom meste ich otca - Puerto Lobos v Mexiku.

Šestnásťročný Sean je tak znenazdajky zodpovedný za bezpečie svojho mladšieho brata a rovnako tak je len na ňom, aby naučil Daniela odlíšiť čo je správne a čo zlé. Ako Danielova sila narastá, je na Seanovi, aby určil pravidlá, podľa ktorých budú bratia žiť. Držať bratovu schopnosť na uzde, alebo ju využiť v ich ceste? Žobrať, požičiavať si alebo kradnúť? Spojiť sa s rodinou, alebo zostať v kútiku? Seanovu voľby budú mať zásadný vplyv na osud oboch bratov, rovnako tak ako na život ľudí, ktoré na svojej ceste stretnú.

Zo Seattlu, cez Portland a Kalifornii ... cez benzínovej stanice, opustené chatrče, zadné uličky a lesy ... cesta do Mexika je dlhá a plná nebezpečenstva - ale aj priateľstvo, zázrakov a príležitostí. Spojí tento výlet Daniela a Seana navždy, alebo bude ich bratské puto nenávratne pretrhnuté?

 

 
VěkUSK12
Typ hryAdventura, Silný príbeh, Zábavná
VýrobceSquare Enix
Datum vydání26.09.2018
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*