PS4 Lego Marvel Super Heroes 2
Renovované
PS4 Lego Marvel Super Heroes 2
PS4 Lego Marvel Super Heroes 2
PS4 Lego Marvel Super Heroes 2
PS4 Lego Marvel Super Heroes 2
PS4 Lego Marvel Super Heroes 2

PS4 Lego Marvel Super Heroes 2

17,49 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód048942VýrobcaWarner BrothersZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

LEGO® Marvel Super Heroes 2 je voľným pokračovaním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a prinesie úplne nové a originálne dobrodružstvá. Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 predstavuje spojenie ikonických Marvel superhrdinov a záporákov z odlišnej éry a reality a typického LEGO® humoru.
Toto epické dobrodružstvo hráča zavedie do kozmickej bitky odohrávajúce sa naprieč ikonickým Marvel lokáciami, ktoré sú vytrhnuté z času a priestoru a vytvára tak neuveriteľný svet zvaný "Chronopolis."
"LEGO® Marvel Super Heroes 2 prinesie okrem originálneho príbehu tiež úžasné nové herné prvky, ako je napríklad ovládanie času a kompetitívna mód Super Hero pre 4 hráčov," hovorí Tom Stone, riaditeľ spoločnosti TT Games. "Táto hra má potenciál osloviť ako fanúšikov franšízy LEGO a Marvel, tak aj úplných nováčikov. Tešiť sa môžeme na celý rad úplne nových herných postáv známych z univerze Marvel, tak aj na staré dobré známe postavy v nových prevlekoch."
Hráči budú môcť prevziať kontrolu nad mnohými ikonickým postavami, ako je napríklad Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, thoe, Hulk, Strážcovia Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho ďalších.
LEGO® Marvel Super Heroes 2 prináša signifikantné LEGO humor a zábavu pre celú rodinu vďaka kooperatívnemu a kompetitivnímu módu pre až 4 hráčov.
VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Dánština, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Španělština
Typ hryDetská, Lego, Podľa filmu, Pre ďievčatá, Skákačka, Superhrdinovia
VýrobceWarner Brothers
Datum vydání14.11.2017
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*