PS4 Horizon Zero Dawn
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Horizon Zero Dawn
PS4 Horizon Zero Dawn
PS4 Horizon Zero Dawn
PS4 Horizon Zero Dawn
PS4 Horizon Zero Dawn

PS4 Horizon Zero Dawn

6,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód024114VýrobcaGuerilla GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina.

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Autori séria Killzone predstavujú svoju netradičné víziu post-apokalyptickej budúcnosti. V otvorenom svete plnom vegetácie sa krajinou prechádza obrie mechanická stvorenia, ktorá zobrala ľudstvu štatút alfa predátora. Ľudia sa postupne vrátili ku kmeňovému spôsobu života. Prežívajú v krajine plnej impozantných lesov, veľkolepých pohoria a pôsobivých ruín zabudnuté civilizácie.

výpravnú cestu

Hráte za Aloy, skúsenou lovkyni, ktorá pomocou rýchlosti, chytrosti a obratnosti chráni svoj kmeň pred hrubou silou obrích strojov. Aloy sa vydáva na nebezpečnú výpravu plnú emócií, aby odhalila tajomstvo zabudnuté civilizácie i jej staroveké artefakty a dozvedela sa viac o pokročilých technológiách, ktoré rozhodnú o osude všetkých na planéte.

ŽIVÝ POST-APO SVET

Ako sa stalo, že stroje ovládli svet, a aký je ich účel? Čo sa stalo s civilizáciou, ktorá tu bola predtým? Prehľadajte každý kút sveta plného artefaktov a záhadných budov, aby ste odkryli svoju minulosť.

KONFLIKT PRÍRODY A TECHNIKY

Tunajšie svet predstavuje zaujímavý kontrast - prostredie plné bujnej vegetácie obývajú úchvatná, avšak chladná stvorenia, ktoré sú výtvorom vyspelé technológie.

Celta nepriazni osudu

Súboje v Horizon proti sebe stavia rýchlosť a prefíkanosť Aloy proti hrubej sile strojov. K premoženie väčšieho a technologicky vyspelejšieho protivníka, musí Aloy bezo zvyšku využiť svoje vedomosti, bystrosti a obratnosti, aby zo stretu vyviazla živá.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Polština, Ruština
Typ hryDlhá hra, Dobrodružná, Exkluzivní, Fantasy, Otvorený svet, Post-apokalyptická, Pre ďievčatá, RPG, Sandbox, Silný príbeh, Strategie, Velká mapa
VýrobceGuerilla Games
Datum vydání28.02.2017
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*