PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)
Novinka
PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)
PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)
PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)
PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)
PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)

PS4 GTA Grand Theft Auto Trilogy (nová)

23,30 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód069231VýrobcaRockstar GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

"Tri ikonické mestá, tri epické príbehy. Zahrajte si klasické hry z originálnej Grand Theft Auto Trilógy, ktoré definovali svoj žáner: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas, aktualizované pre novú generáciu, teraz s univerzálnymi vylepšeniami vrátane úžasného nového nasvietenia a vylepšenia prostredia, textúr vo vysokom rozlíšení, väčšie vykresľovacie vzdialenosti, ovládanie a zameriavanie v štýle Grand Theft Auto V a množstvo ďalších vecí, ktoré týmto obľúbeným svetom vdychujú život vďaka úplne novej úrovni detailov.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition obsahuje:

Grand Theft Auto III : Všetko začína v Liberty City. Vďaka revolučnej slobode, kedy môžete ísť kamkoľvek a uniesť kohokoľvek, sa v Grand Theft Auto III ocitáte uprostred zločineckého podsvetia, pokiaľ si na to trúfnete.

Grand Theft Auto: Vice City : Vitajte v 80. rokoch. Z dekády dlhých vlasov a pastelových oblekov prichádza príbeh o vzostupe jedného muža na vrchol zločineckého rebríčka. Grand Theft Auto sa vracia s príbehom Tommyho Vercettiho o zrade a pomste v neónovom tropickom meste plnom prepychu a možností.

Grand Theft Auto: San Andreas : Pred piatimi rokmi unikol Carl „CJ“ Johnson z chaosu Los Santos v San Andreas... z mesta, ktoré valili na kusy problémy s gangmi, drogami a korupciou. Teraz je začiatok 90. rokov. CJ sa musí vrátiť domov - jeho matka bola zavraždená, jeho rodina sa rozpadla a jeho priatelia z detstva sa rútia do katastrofy. Po návrate do susedstva ho pár policajtov obviní z vraždy, a tak sa CJ musí vydať na cestu, ktorá ho zavedie naprieč celým štátom San Andreas, aby zachránil svoju rodinu a ovládol ulice v pokračovaní série, ktorá zmenila všetko.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, Dlhá hra, FPS - z prvej osoby, Legenda, Otvorený svet, Sandbox, Stealth akcia, Štyl Mario Kart, Velká mapa
VýrobceRockstar Games
Datum vydání07.12.2021
Online multiplayer1-30 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*