PS4 God Of War 3 Remastered
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered

PS4 God Of War 3 Remastered

19,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód052118VýrobcaSanta Monica StudioZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Vychutnajte si tretí diel God of War v nekompromisnom Full HD rozlíšení, pri 60fps as 4x detailnejšími textúrami. Pomsta ešte nikdy nebola tak sakramentsky veľkolepá.

Všetky dychberúci momenty navyše môžete zachytiť v novom fotomódu a pochváliť sa s nimi cez SHARE tlačidlo.

Kratos, bojovník ktorý sa preslávil svojou krutosťou bol zradený. Prišiel o ženu a dieťa a tak hľadá pomstu. Najprv hľadá spásu v samovražde, ale ani to mu nepomôže a navracia sa na matičku Zem. Preto sa rozhodne svoju pomstu uskutočniť a mieri proti samotným vládcom ľudskej rasy, samotným bohom. Bájne bytosti, ktoré berú a dávajú tak ako chcú. To už stačí! Zloba ovládla jeho srdce a než sa nazdal, stal sa sám bohom vojen a utrpenia, teraz sa vracia aby všetko dokončil. Práve teraz vystupuje na horu Olymp, kde hodlá zabiť samotného Dia a sám sa rozhodnúť ako naloží so životom, ktorý mu bol daný. Sledujte jeho boj z prvej ruky a bojujte za uskutočnenie jeho sna. Sna o svete bez bohov, bájnych bytostí z hory Olymp.

Exkluzívne na PlayStation. Čaká nás finálnej stret s gréckym panteónom, proti ktorému Kratos vytiahne spolu s Titánmi. Titani pritom majú byť neoddeliteľnou súčasťou hry, pôjde totiž o organické herné levely, po ktorých sa Kratos bude teraz pohybovať. O ich enormnej rozlohe svedčí dobrozdanie, že mnohí z nich prekročia svojou veľkosťou kedysi najvyššiu stavbu sveta, mrakodrap Sears Tower v Chicagu. Alebo ešte inak, lokácie Medusa Lair v God of War II by sa hravo zmestila do dlaní jedného z hlavných Titanov, ktorým je Gaia. Proste predstavte si také pohybujúce sa pohoria, skrz neho pritom prechádzate. Všadeprítomná vojnová vrava ponúkne napr. celkom mimoriadny pohľad na situácie, kedy Kratos bojuje s nepriateľskými elementy na pažiach Gaii. A pritom kúsok ďalej od neho, na pozadí jeho stretu, zvádzajú boj ďalšie Titani s bojovníkmi, vystupujúcimi na strane gréckych bohov. Nesmierna vojnová vrava, dym a popol, oheň a explózie.

VěkUSK18
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština, Turečtina
Typ hryAkčné, Dobrodružná, Exkluzivní, Fantasy, Legenda, Mlátička, Silný príbeh
VýrobceSanta Monica Studio
Datum vydání14.06.2015
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*