PS4 God Of War 3 Remastered
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered
PS4 God Of War 3 Remastered

PS4 God Of War 3 Remastered

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód052118VýrobcaSanta Monica StudioZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Vychutnajte si tretí diel God of War v nekompromisnom Full HD rozlíšení, pri 60fps as 4x detailnejšími textúrami. Pomsta ešte nikdy nebola tak sakramentsky veľkolepá.

Všetky dychberúci momenty navyše môžete zachytiť v novom fotomódu a pochváliť sa s nimi cez SHARE tlačidlo.

Kratos, bojovník ktorý sa preslávil svojou krutosťou bol zradený. Prišiel o ženu a dieťa a tak hľadá pomstu. Najprv hľadá spásu v samovražde, ale ani to mu nepomôže a navracia sa na matičku Zem. Preto sa rozhodne svoju pomstu uskutočniť a mieri proti samotným vládcom ľudskej rasy, samotným bohom. Bájne bytosti, ktoré berú a dávajú tak ako chcú. To už stačí! Zloba ovládla jeho srdce a než sa nazdal, stal sa sám bohom vojen a utrpenia, teraz sa vracia aby všetko dokončil. Práve teraz vystupuje na horu Olymp, kde hodlá zabiť samotného Dia a sám sa rozhodnúť ako naloží so životom, ktorý mu bol daný. Sledujte jeho boj z prvej ruky a bojujte za uskutočnenie jeho sna. Sna o svete bez bohov, bájnych bytostí z hory Olymp.

Exkluzívne na PlayStation. Čaká nás finálnej stret s gréckym panteónom, proti ktorému Kratos vytiahne spolu s Titánmi. Titani pritom majú byť neoddeliteľnou súčasťou hry, pôjde totiž o organické herné levely, po ktorých sa Kratos bude teraz pohybovať. O ich enormnej rozlohe svedčí dobrozdanie, že mnohí z nich prekročia svojou veľkosťou kedysi najvyššiu stavbu sveta, mrakodrap Sears Tower v Chicagu. Alebo ešte inak, lokácie Medusa Lair v God of War II by sa hravo zmestila do dlaní jedného z hlavných Titanov, ktorým je Gaia. Proste predstavte si také pohybujúce sa pohoria, skrz neho pritom prechádzate. Všadeprítomná vojnová vrava ponúkne napr. celkom mimoriadny pohľad na situácie, kedy Kratos bojuje s nepriateľskými elementy na pažiach Gaii. A pritom kúsok ďalej od neho, na pozadí jeho stretu, zvádzajú boj ďalšie Titani s bojovníkmi, vystupujúcimi na strane gréckych bohov. Nesmierna vojnová vrava, dym a popol, oheň a explózie.

Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Holandština, Italština, Polština, Portugalština, Ruština, Španělština, Turečtina
VýrobceSanta Monica Studio
Záruka24 mesiacov
Popis
/*