PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
Novinka
Renovované
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)
PS4 Ghost of Tsushima (CZ)

PS4 Ghost of Tsushima (CZ)

14,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039030VýrobcaSucker Punch ProductionsZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Jedná sa o predobjednávku, dátum vydania hry je orientačný a bude upresnené. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Ghost of Tsushima je samurajské dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v otvorenom svete ostrova Tsushima. Na stránkach kalendára sa skveje číslo千二百七十四, čo, ako vieme z dejepisu, značí dobu, kedy sa znudení Mongoli vydali na výlet do Japonska , snáď aby si užili niečo z orientálnej kultúry. Potom, čo zistili, že japonská kultúra horí dobre a že anatómie japoncov sa nijako zvlášť nelíši od tělostavby všetkých ostatných mongolskými šavličkami preverených mŕtvol, naráža votrelci na nečakanú prekážku ...

Tou prekážkou ste Vy ! Voláte sa Jin Sakai, ste jedným z posledných samurajov a počínanie Vašich západných susedov sa vám zrovna nepozdáva. Aby ste oslobodili ostrov Tsushima a zabránili silomr ... nemilosrdným dobyvateľom v napadnutia zvyšku Japonska, budete sa musieť naučiť splynúť s okolím, uštědřovat presné smrtiace zásahy a v prípade nebezpečenstva v okamihu oka miznúť. Ste Duch Tsushima a či chcete zabrániť vypaľovanie dedín a vybíjanie nevinných rýžohospodářů, musíte sa naučiť ako duch bojovať!

Teraz prosím všetci schováme tá deravá prestieradlá a vrátime sa do reality , áno? Po ostrove sa môžeme pohybovať úplne ľubovoľne, pokojne aj na koni . Myslím v hre, v skutočnosti potrebujeme minimálne pas a konířský preukaz. Očista ostrova od nájazdníkov bude prebiehať predovšetkým sečnými zbraňami , ale k slovu sa dostanú aj luky. Väčšie skupiny nepriateľov odporúčame napádať náhle a nečakane a v prípade nutného úteku možno využiť dymovnice. Bojový systém stavia na svoje mnohostranné prispôsobiteľnosti od nenápadného stealth prístupu až po brutálnej porciovanie , za ktoré by sa ani Babica nehanbil. Hra je nádherne graficky spracovaná až do poslednej kvapky krvi na Vašej topánke, takže nie aby ste opojení krajinou nechali všetky spoluobčanov zomrieť krutou smrťou, to by bola spoluúčasť !

(Mimochodom, je to 1274.)

VěkUSKUnbekannt
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Exkluzivní
VýrobceSucker Punch Productions
Záruka24 mesiacov
Popis
/*