PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)
Novinka
PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)
PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)
PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)
PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)
PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)

PS4 Final Fantasy VII Remake (nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód021874VýrobcaSquare EnixZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Prvá časť Final Fantasy VII v novom kabáte prichádza s novými hernými prvkami, ktoré bude asi najlepšie rozpísať jeden po druhom.

  • Plná kontrola nad hráčovými ochočenými panáčikov

V bežnom režime hráč ovláda jednu postavu, zatiaľ čo ostatné sú riadené umelou inteligenciou. Medzi postavami je možné prepínať kedykoľvek, vrátane pondelok a Veľkej noci . Nechýba ani Tactical Mode (strategický režim), v ktorom možno všetkom postavám naraz predpísať rozkazy na niekoľko kôl dopredu.

  • Bojový systém presne na Miroslava podľa Gustava každého Františka

Inými slovami, je úplne na hráčovi, či si chce zahrať úplne rovnakým spôsobom ako v pôvodnej hre, alebo či využije nové, dynamickejšieho režimu boja v reálnom čase so zachovaným využitím obľúbeného systému ATB.

  • Veľký príbeh, obrovská hra

Riaditeľ Tetsuya Nomura sa už v jednom z prvých rozhovorov na tému FFVII Remake nechal počuť, že sa nejedná o čisto nostalgické prepracovanie starej legendy. Herný svet je väčší, dôraz na detaily nepozná hraníc a samotný príbeh sa tiež dočkal istých zmien. V dôsledku toho všetkého bude hra rozdelená na niekoľko postupne vychádzajúcich dielov.

Samozrejmosťou je nové grafické spracovanie hodné platformy PlayStation 4 a modernizácia celého soundtracku, na ktorý žiadne lacnej reproduktůrky za 99, - naozaj stačiť nebudú. K úľave mnohých veteránov nakoniec nedošlo k nijak výrazné, ehm, kompresiu postavy menom Tifa Lockhart.

Tento magický rituál oživenie nezabudnuteľného FFVII má na svedomí Square Enix a podieľalo sa na ňom podieľať hneď niekoľko členov pôvodného vývojárskeho tímu z roku 1997.

 

VýrobceSquare Enix
Záruka24 mesiacov
Popis
/*