PS4 FIFA 19 2019
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 FIFA 19 2019
PS4 FIFA 19 2019
PS4 FIFA 19 2019
PS4 FIFA 19 2019
PS4 FIFA 19 2019
PS4 FIFA 19 2019

PS4 FIFA 19 2019

9,49 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód998969VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Užite si úplne autentickú futbalovú atmosféru a predveďte svoje majstrovské schopnosti prostredníctvom nového ročníka série FIFA. Čaká vás prestížnej UEFA Champions League, ktorá vás prenesie priamo na ihrisko a sprostredkuje vám ten najlepší zážitok. Vďaka bohatým herným módom si vždy zvolíte, čo práve chcete hrať, a nové vylepšenia vám spríjemní herný zážitok. FIFA 19 ponúka nový systém spracovania lopty, budovaní svojho vlastného tímu, nastavenie taktického postupu a veľa ďalšieho. Vďaka prepracovanému animačnému systému si užijete vysoko realistický zážitok, ktorému dominuje verné pohyby a presné charakteristiky hráčov.

Liga majstrov, ktorá čaká len na vás
Nový ročník ponúka úplne nové herné módy, vďaka ktorým si užijete každú minútu. Zahráte si samostatný režim UEFA Champions League, a to od základných skupín až po finále. Užijete si módy ako Výkop či Kariéra alebo si vybudujete svoj vysnívaný futbalový tím. To všetko v sprievode novej komentátorskú dvojice, ktorú tvoria Derek Rae a Lee Dixon.

Taktizujte ako majstri
FIFA 19 ponúka úplne prepracovaný systém, vďaka ktorému si v hre môžete nastaviť taktické postupy alebo vlastné predzápasová schémy. Ešte ľahšie tak každú hru prispôsobíte svojim predstavám a myšlienkam.

Nový systém spracovania lopty
Ďalšie vylepšenia, ktoré hra ponúka, je nový systém spracovania lopty. Ľahko a plynulejšie ho môžete viesť, vďaka čomu do hry vnesiete viac osobitého štýlu. Spoznáte tiež nové spôsoby jeho spracovania, ako sú napríklad skryté spracovanie, voleja s nadhozením či špecifické animácie podľa vašich schopností.

Reálne pohyby a animácie
Ešte viac autentický zážitok vám sprostredkuje revolučný systém animácií, vďaka ktorému je každý pohyb vysoko realistický a hráči sa správajú a pohybujú rovnako ako v reálnom svete. Ich charakteristické rysy rozpoznáte na prvý pohľad.

Hviezdna cesta na futbalové javisko
Aby toho nebolo málo, súčasťou hry je aj tretí diel príbehu ikonické futbalovej hviezdy Alexa Huntera. Vďaka FIFA 19 si jeho dramatické rozuzlenie užijete do posledného detailu.

VěkUSK0
Typ hryDetská, Fotbal, Športová
VýrobceEA
Datum vydání28.09.2018
Offline multiplayerPvP, Shared-screen
Online multiplayer1-22 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*