Novinka
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2

PS4 Dying Light 2

Stav: Nová
NováPredávame aj renovované hry - odborne vyčistené, testované, na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra

Vychádza [štvrtok 31.12]
Osobne v Plzni:
na vyžiadanie
Prepravnou spoločnosťou:
na vyžiadanie
Kód022752
VýrobcaTechland
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

PopisFoto

Jedná sa o predobjednávku, dátum vydania hry je orientačný a bude upresnené.

Dying Light 2 pokračuje po vzore prvého dielu v adrenalínovej zombie parkourovej bordelióze, v ktorej sa teraz budeme preháňať neuveriteľne detailne spracovanými ulicami zamoreného mesta. Rozkladajúce sa domy potom pripomenú najmä plzeňským hráčom podobne vyzerajúci a podobne bezpečný " Houserův Palác " na Rokycanské vedľa rieky Úslavy.

Hlavnú úlohu v Dying Light doposiaľ hralo originálne spracovanie "samby medzi kvapkami krvi " po vratkých strechách a ztemnělých chodbách zombivci prešpikovaných domov. V druhom diele sa k slovu dostane silnejší príbeh, ktorý dostal na starosť veterán hier so silným príbehom, pán Chris Avellone. Tento človek má na svedomí napríklad Pillars of Eternity alebo Baldur 's Gate . Teraz pre nás pripravuje nebezpečnú cestu naprieč zvyšky civilizácie, plnú morálne neistých úloh a volieb. Budeme sa motať medzi rôznymi spoločnosťami, každá má úplne inú kultúru as každou sa budeme môcť spriateliť alebo im rozšliapať pomyselnej bábovky. Tieto voľby ovplyvní nielen to, kto bude kamarát a kto ošklivej, ale aj do ktorých končín mesta nás príbeh zavedie a samozrejme ako bude vyzerať tá úplne posledná konečná končiny hry. Multiplayer sa môžu opäť tešiť na kooperatívnu kampaň až pre štyroch hráčov.

Hlavný hrdina Aiden je sám nakazený mutantotvorným morom, ktorý však môže v noci využiť pre zlepšenie svojich schopností. Nemŕtvym nepriateľom však so zapadajúcim slnkom tiež naskáču niekoľko koní navyše. K ich odstránenie bude potrebné stlouci si z nájdeného haraburdie a bordýlku improvizované zbrane. Základný kostlivec príbehu má trvať cca 14h, však s množstvom možností, ktoré táto hra poskytuje, bude reálny čas podstatne dlhší. A to nehovorím (nepíšem) o potrebe zahrať si hru niekoľkokrát, aby človek objavil všetky riešenia všetkých konfliktov. Ale mohol by som.

Typ hryAkčné, Horor, Otvorený svet, Post-apokalyptická, Silný príbeh, Strategie, Zombie
VýrobceTechland
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
PS4 Dying Light 2
Novinky v ponuke
[PS4 | Protišmykový Návlek Na Ovládač - rôzne farby
Renovované
Skladom > 3 ks
1,59 EUR1,59 EUR bez DPH