PS4 Devil May Cry - Definitive Edition
Renovované
PS4 Devil May Cry - Definitive Edition
PS4 Devil May Cry - Definitive Edition
PS4 Devil May Cry - Definitive Edition
PS4 Devil May Cry - Definitive Edition
PS4 Devil May Cry - Definitive Edition

PS4 Devil May Cry - Definitive Edition

14,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód019849VýrobcaCapcomZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Dmc Devil May Cry: Definitive Edition rozpráva príbeh o pôvode muža menom Dantego.

Dante je mladý muž pohŕdajúci systémom a spoločnosťou. Jedného dňa dôjde pochopenie, že nie je ani človekom, ale tiež ani démonom. Uväznený medzi dvoma svetmi sa cíti ako vyvrheľ. S pomocou jeho dvojčaťa menom Vergil, ktorý je vodcom anarchistické skupiny "The Order", Dante zistí, čo to skutočne znamená byť potomkom démona a anjela.

Boj taktiež samotný pohyb v hernom svete je ovplyvnený Danteho démonickými a anjelskými gény, ktoré v sebe nesie, čo má za následok výrazné ovplyvnenie štýlu celej hry.

Novo si v hre DMC Devil May Cry: Definitive Edition budete môcť zahrať aj za Dantovho dvojča Vergila. Tešiť sa môžete aj na úplne nové výzvy, ako je napríklad Gods Must Die, či na úplne nové módy Must Style Mode a Hardcore Mode, ktorý bol vytvorený s cieľom navrátiť sa koreňom originálneho štýlu klasického DMC.

Hráči dmc Devil May Cry: Definitive Edition tiež dostane celú sadu prevlekov pre Danteho a Vergila, ktorý boli inšpirované pôvodným štýlom klasického DMC.

Hra dmc Devil May Cry: Definitive Edition navyše ponúkne ohromujúci HD rozlíšenie 1080p a framerate 60 fps, a to na oboch konzolách.

Vďaka balansovanie a mnohým vylepšeniam v hre sa môžete tešiť na úplne odlišný zážitok novej generácie, ktorý ponúknu len next-gen konzoly Xbox One a Playstation®4. Chýbať nebude ani Turbo mód, ktorý ešte viac zrýchli tempo Vášho hrania, ďalej sa môžete tešiť na nové trofeje, rebríčky, achievementy a tiež rôzne sociálne funkcie, ktoré umožnia plne využiť potenciál next-gen konzol.

VěkUSK16
Typ hryAkčné, Fantasy, Mlátička
VýrobceCapcom
Datum vydání10.03.2015
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*