-20%
Akcia
Výpredaj
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5

PS4 Devil May Cry 5

použité hry konzoly

renovovaná Hra

Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nového.

Kliknutím zistíte viac.

zistiť viac

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

58,25 EUR
46,59 EUR
Skladom > 3 ks
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
utorok 20.8
Kód999298
Záruka2 roky

Doprava už od 3€

Viac o doprave �

K tomuto produktu odporúčame
1
Xbox 360 Tomb Raider
Skladom 3 ks
11,62 EUR11,62 EUR bez DPH
PopisFoto


Piaty diel hlavnej série Devil May Cry od Capcomu príbehovo nadväzuje na dejovú líniu dielu druhého. Nero, teraz profesionálny lovec démonov, je znenazdania napadnutý záhadným zahaleným nepriateľom, ktorý ho ľahko zneškodní a vezme mu jeho démonickú ruku. Nero sa spojí s technicky menom Nico, ktorá mu zostrojí novú, robotickú ruku. Nérov hon za zakuklenci, ktorý ho olúpil o ruku, vedie až do mesta, ktoré by malo byť hlavým epicentrom útoku démonov.

Štýl grafického prevedenia sa v tomto diele trochu vzdiali od gotického prevedení predchádzajúcich štyroch dielov smerom k reálnejšiemu vzhľadu. V archtiektuře mesta však budú gotické prvky stále prevažovať. Drastické scény budú teraz ešte krvavejšie, takže nič pre slabšie žalúdky. Fanúšikovia predchádzajúcich dielov iste uvítajú návrat niekoľkých klasických postáv a zbraní, ako sú napríklad bossovia z prvého dielu - Griffon, Shadow a Nightmare.

Zahrať si budete môcť za tri rôzne postavy, z ktorých každá má úplne odlišný herný štýl. Sú to Dante, Nero a V. Jedným zo splnených prianí fanúšikov bude Nérov vylepšený bojový systém - jeho nová kybernetické ruka, Devil Breaker, môže byť vybabena mnohými rôznymi smrtiacimi schopnosťami, ktoré možno počas hry nastavovať podľa štýlu hráča. Dante pre zmenu dostane napríklad motocykel Cavalier, s ktorým môže poliť nepriateľov vo dvoje ako s obrie pojazdnú motorovou pílou. Mladý muž s podivným menom či označením V je úplnou novinkou série a zatiaľ o ňom nie je moc známe.

 

PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5
PS4 Devil May Cry 5