PS4 Destroy all Humans! (Nová)
Novinka
PS4 Destroy all Humans! (Nová)
PS4 Destroy all Humans! (Nová)
PS4 Destroy all Humans! (Nová)
PS4 Destroy all Humans! (Nová)
PS4 Destroy all Humans! (Nová)

PS4 Destroy all Humans! (Nová)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód039088VýrobcaTHQZáruka24 mesiacov
Stav: Nová
Nová Predávame aj renovované hry - odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

Nová nerozbalená hra


Jedná sa o predobjednávku a cena je orientačná. Dátum vydania hry je 28.7.2020. Pri predobjednávke môžeme hru doručiť už ten istý deň.

Konečne je to tu! Moderné technológie sa vzbúrila a chystá sa zničiť ľudstvo! Šikanuje Vás šéf? Podvádza vás žena? Rozšliapol Vám sused psa? Neváhajte a podporte nadvládu strojov nad svetom nákupom kópie Destroy all Humans!
To je samozrejme nezmysel, všetci vieme, že ku vzbure strojov zatiaľ došlo len raz, keď totiž ľudia začali hromadne nútiť svojim počítačom Windows Vista. Nabudúce sa to už určite nestane, pretože teraz majú skoro všetky Windows 10 a ten na to (na rozdiel od XP) nemá kapacity.

Destroy all Humans navyše nemá sa vzbouřením strojov proti ľuďom nič moc spoločné. Tu hráte na ufozemšťana , ktorý prišiel na zem nazbierať si niečo ľudskej DNA . Pri tej príležitosti sa rozhodne, že by bola celkom sranda skúsiť si len tak z dlhej chvíle zvrhnúť americkú vládu a pocuchať účesy niekoľkými tisícom otravných civilistov. Je rok 1959, takže nič netušiaci ľudstvo ešte nestihlo spoznať pôvaby mimozemských zbraní , psychických síl a análnych sond. Stačí naštartovať konzolu , vteliť sa do ufounů Crypta a zoznamovanie môže začať!
Počas kampane navštívime 6 otvorených lokácií, s ktorými si budeme môcť robiť, čo chceme. Respektíve ničiť a vybíjať je, ako chceme. Pozemskí červy sa budú pochopiteľne brániť, dokonca si nás vezmú na mušku aj Muži v čiernom .

Modernizovaná verzia tejto hry je robená celá od začiatku na súčasnom enginu Unreal 4, s bohatým využitím nových technológií na vylepšenie grafickej i hrateľnosti stránky. Základná myšlienka, duch , príbeh a nesmierna pr ... sranda zostávajú úplne verné predlohe z roku 2005 , ale teraz si to všetko môžeme zahrať v podobe hodné dvoch dvadsiatok za sebou. Medzi zmenené mechaniky patria napríklad nové rýchle pohyby alebo možnosť zároveň používať jetpack a ovládať niečí myseľ. Tak sa pozerajte poriadne vyblázniť v hre, aby ste sa potom na chodbe mohli na svojho zlovolného psošlapacího suseda pekne usmievať!

VýrobceTHQ
Záruka24 mesiacov
Popis
/*