PS4 Burnout Paradise - Remastered
Renovované
PS4 Burnout Paradise - Remastered
PS4 Burnout Paradise - Remastered
PS4 Burnout Paradise - Remastered
PS4 Burnout Paradise - Remastered
PS4 Burnout Paradise - Remastered

PS4 Burnout Paradise - Remastered

14,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód056850VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vitajte späť v Paradise City! Zažite šialenú akciu a ovládnite ulice v Burnout Paradise Remastered! Rozbehnite to v ultimátnych závodných prostrediach, od hektických ulíc v centre mesta až po divoké horské cesty. Oživte naplno dynamické kúsky a bezohľadné ničenie v jednej z najlepších arkádových závodných hier!

Tento remaster obsahuje všetky DLC z edície The Year of Paradise, vrátane updatu Big Surf Island, starostlivo vytvoreného a pripraveného to rozbehnúť v dynamickom 4K na PS4 Pro.

Objavujte Paradise City s vašimi priateľmi
Pocíťte vôňu spálené pneumatiky a rozdrvte kusy kovu naprieč otvorenými ulicami Paradise City počas objavovanie najrôznejších skokov, bláznivých kúskov a skratiek. Vydaj sa na svoju cestu ku sláve v unikátnych eventoch, využívaj znalosť mesta k objavovaniu najrýchlejších ciest a získaj výhodnejšiu pozíciu oproti tvojim súperom. Znič svojich priateľov online a získaj ich fotky zo zatknutia, alebo spoj sily s ostatnými a zúčastni sa demolácia stoviek online výziev.

Porušujte pravidlá a búrajte kdekoľvek a kedykoľvek
Zahoď Príručka slušné vodiča a vyjdi si rýchlostné a deštrukčné rekordy po celom meste. Sleduj koľko rekordov vlastníš a dokáž svoju demolačné dominanciu proti svojim priateľom. Naštartuj svoju káru a výpale ako blesk cez mestom, znič čo ti príde do cesty a zanechaj za sebou poriadnu spúšť.

Definitívne Burnout Paradise skúsenosť
Táto remaster edícia vám prináša kompletný originálnu hru a všetky pridané sťahovateľné obsahy, ktoré boli kedy vydané spolu s radom technických vylepšení pre väčšiu vizuálnu presnosť a autenticitu, vrátane textúr s vysokým rozlíšením a oveľa viac. Hra beží bežne v 1080p na Playstation 4 a v ohromujúcom dynamickom 4K rozlíšenie s 60fps na PS4 Pro.

VěkUSK12
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Ruština, Španělština
Typ hryAuta, Otvorený svet, Sandbox, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceEA
Datum vydání16.03.2018
Offline multiplayerPvP, Split-screen
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*