PS4 Borderlands 3
Novinka
Renovované
PS4 Borderlands 3
PS4 Borderlands 3
PS4 Borderlands 3
PS4 Borderlands 3
PS4 Borderlands 3

PS4 Borderlands 3

8,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037006Výrobca2K GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Borderlands 3 je samozrejme štvrtý diel v sérii, na čo si jednoducho budeme musieť zvyknúť, pretože máloktorá spoločnosť poslednou dobou čísluje svojej hry podľa tradičnej číselnej postupnosti. O hrách Borderlands   sa všeobecne dá povedať, že sú to šialene vtipné vesmírnej kovbojské akčné RPG ako maľované. Maľované vďaka svojej originálnej papierovej grafike, to ostatné ... Nie, bež si to radšej zahrať, to by sme tu boli do konca stránky.

Číslo štyri sa objaví znovu, a to v počte hráčov, ktorí si budú môcť zahrať kooperatívne spolu cez internet a teda aj v počte nových hrateľných postáv, lovcov pokladov (Vault Hunters). Sú to lovecký robot FL4K so svojou armádou přivolatelných potvor z hlbín jeho vlastnej zvrátené fantázie, strelkyňa Moze s arzenálom plným všetkých možných aj nemožných bouchaček vrátane robotického dělomedvěda, vrah Zane so svojim diaľkovým pomocným Drone a siréna Amara, ktorá sa so svojimi šiestimi prídavnými telekinetickými končatinami špecializuje na starú dobrú držkovú.

Medzi hlavné novinky v hre patrí možnosť aktivovania troch schopností naraz, nový element v podobe radiácie, ktorá sa bude prenášať z nepriateľa na nepriateľa, vesmírne cestovanie s návštevami niekoľkými planét, vylepšené pohyby postáv, interaktívne okolia, viac režimov streľby u niekoľkých zbraní, vlastné obydlia pre každého hráča a nový dabing pre Claptrapa. Novo budú tiež z porazených nepriateľov padať každému hráčovi iné veci, aby sa celá partia nenaklonil o ten či onen prémiový klacek,   avšak hra vám vôbec nebude brániť prepnúť na zabehnutý systém z Borderlands 2. To je práve jedna z vecí, ktorá odlišuje naozaj dobré hry od tých "ako jó, ale ..." - predstavenie novej mechaniky a zachovanie staré, aby si každý prišiel na svoje. K úľave mnohých fanúšikov bude Borderlands 3 možné hrať aj v režime rozdelenej obrazovky pre dvoch hráčov.

VěkUSK18
Typ hryAkčné, FPS - z prvej osoby, Sci-Fi, Stealth akcia, Zábavná
Výrobce2K Games
Datum vydání13.09.2019
Offline multiplayerCo-op, Split-screen
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*