PS4 Blood Bowl 2
Renovované
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2
PS4 Blood Bowl 2

PS4 Blood Bowl 2

5,99 EUR
Skladom 3 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037005VýrobcaFocus Home InteractiveZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

 

Hra Blood Bowl 2, ktorá v sebe snúbi Warhammer a americký futbal, predstavuje výbušný koktail ťahovej stratégie, humoru a brutality podľa slávnej doskové hry od Games Workshop.

Nový grafický engine hry Blood Bowl 2 a ctižiadostivá realizácia prinášajú verné vyobrazenie zúrivé a intenzívnej klasiky zápasov v Blood Bowlu. V režime sólové hry povediete slávnej Reikland Reavers, niekdajší hviezdny tím v Blood Bowlu. Budete mať za úlohu vrátiť im zašlú slávu v príbehovej kampani podporené treskúcej vtipným komentárom Jima a Boba z Cabalvision. Každý zápas v kampani je jedinečný, obsahuje nečakané a prekvapivé zvraty, takže zážitok je zakaždým iný!

Režimy pre viacerých hráčov sú väčšie a bohatšie ako kedykoľvek predtým. V trvalom online režime si môžete vytvoriť a spravovať vlastný tím zložený z jednej z ôsmich rás zo sveta Warhammer - tými sú ľudia, orkovia, trpaslíci, skaven, vyššia elfovia, temní elfovia, chaoti a nováčikovia z Bretonnie. Svoj tím budete rozvíjať, získavať skúsenosti a odomykať si nové schopnosti. Ale pozor! Všetky straty na ihrisku sú trvalé ... Organizujte kompletne upraviteľné turnaja od kvalifikácie až po finále a prostredníctvom nového trhu prestupov nakupujte a predávajte svojich hráčov a zostavte si vlastný bloodbowlový tím snov!

Blood Bowl pre budúce generácie pokladá touchdown dnes, stanete sa šampiónom práve VY?

VěkUSK12
Typ hryFantasy, Fotbal, Športová, Zábavná
VýrobceFocus Home Interactive
Datum vydání22.09.2015
Online multiplayer1-2 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*