PS4 Biomutant
Novinka
Renovované
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant
PS4 Biomutant

PS4 Biomutant

23,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód037150VýrobcaTHQ NordicZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Biomutant sa odohráva v alternatívnej realite nášho sveta, v ktorom ľudstvo vyhynulo, zatiaľ čo zvieratá zmutovala na všelijaké inteligentné rasy a začala nosiť oblečenie . Hlavný zápletka príbehu spočíva v nakazenie Stromu Života akýmsi jedovatým olejom z podzemia. Päť koreňov tohto stromu, ktorý dodáva život celému svetu je zároveň napadnuté piatich bossovitými potvorami, ktorým je potreba rozbiť ciferník . To je úloha pre hlavného hrdinu, hlodavcoidního mutanta, ktorého si možno prispôsobiť do skôr nepredstaviteľných detailov, keď fyzické vlastnosti priamo ovplyvňujú bojové schopnosti.

V otvorenom svete sa hráč stretne so šiestimi kmene mutantov, z ktorých niektoré chcú zachrániť Strom a niektoré skôr zabiť bobra (alebo mýval o krysu , skrátka Teba). Všetko však záleží na hráčovi, ktorého voľby znateľne ovplyvňujú správanie okolitého sveta. Celý svet je prolezl rádioaktivitou a ďalšími mutagénnymi sajrajt a fujtajblíky, pomocou ktorých môžete svojmu zvieratko treba nechať narásť kudlančí tesáky alebo ostnaté chvosty (zadná).

Do nepriateľských chlpáčov možno pichať palicou , mečom , spomenutým chvostom , päsťou , kuší , pištoľou , brokovnicou ... Zbrane si môžete sami zlepovať a upravovať všetky ich časti, čo vo výsledku hodí cez tisíc variácií. K transportu ik vraždenie možné používať rôzne motorové lietadlo alebo napríklad mutáciami všelijako zkoněné koňa . Bojový systém hry najviac pripomína akési variácie na futuristické kung fu s búchačku as plným využitím pestrého okolia, ktoré vyzerá ako maľované a nachádza sa v ňom kvety, stromy, stavby a miestami dokonca aj nejaké tie koľaje .

VěkUSK+16
Typ hryAkčné, Fantasy, Mlátička, RPG
VýrobceTHQ Nordic
Záruka24 mesiacov
Popis
/*