PS4 Among the Sleep
Renovované
PS4 Among the Sleep
PS4 Among the Sleep
PS4 Among the Sleep
PS4 Among the Sleep
PS4 Among the Sleep

PS4 Among the Sleep

18,49 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód014563VýrobcaSoedescoZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Nórski vývojári z Krillbite Studio sa titulom "Among the Sleep" vydali trochu atypickým smerom, než bežná produkcia hororových počinov. Do popredia príbehu vyniesli dvojročné batoľa, stále sa vyvíjajúci po fyzickej aj psychickej stránke, kde má stále navrch divoká predstavivosť nad realitou.

Ako malé dieťa vyrastáme v milujúcej rodine, ktorá nám dáva skvelé zázemie. Čo viac si priať. Jedného večera nás mamka opäť uspáva uspávankou. Sprvu sa zdá, že všetko prebehne tak, ako má. Potom ale prichádza zlom v podobe podivných zvukov. Pociťujeme prítomnosť niečoho zlovolného a temného. Nasledujúce násilné vyhnanie z postieľky vnímame ako predzvesť niečoho horšieho. V dome ani živej duše, rodičia k nenájdenia. Jedinou osobou obývajúci rezidencii sme teraz my. Vyľakaní sa vydávame na menšie prieskum, ktorý by poodkryl, čo je príčinou stupňovaného napätia a desu.

Nečakajte akčné pasáže, ty si vzali dovolenku. Priestor dostali prevažne prvky explorativní, Hádanková a adventúrne. Bezbranný capartovi sa horko ťažko aktívne ubráni, preto sú úkryt a útek jedinými možnosťami prežitie. Pre atmosféru zvolili tvorcovia perspektívu očí hlavného hrdinu, a dva rozdielne typy pohybu - batolení sa po štyroch a chôdzi po dvoch -, a každý predstavuje istú strategickú výhodu. Ako dieťatko máte samozrejme drobnú indispozícii, a to v telesnej výške, na zdolávanie prekážok bude teda potrebné využívať okolité prostredie či predmety.

 

VěkUSK16
Typ hryDobrodružná, Horor
VýrobceSoedesco
Datum vydání08.12.2015
Online multiplayerNe
Záruka24 mesiacov
Popis
/*