PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR
PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR
PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR
PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR
PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR

PS4 Ace Combat 7: Skies Unknown VR

23,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód022544VýrobcaNamco BandaiZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Hra podporuje Playstation VR

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Je čas ovládnuť oblohu. Pre priaznivcov leteckých súbojov tu máme doteraz najrealistickejšie spracovanie tohto adrenalínom nabitého žánru. Od šiesteho dielu v hlavnej sérii Ace Combat od Namco Bandai Studios uplnynulo už pekných pár rokov, však čakanie sa určite oplatí. Grafické spracovanie herného prostredia a lietadiel samotných pôsobí vďaka možnostiam súčasných konzol doslova "ako živé". Čakajú na vás tie najmodernejšie vzdušné stroje smrti. Nejedná sa však len o bezhlavé strieľanie po hordách nepriateľských stíhačiek. Napínavý príbeh dodá vašim horúcim chvíľkam vo vzduchu úplne nový rozmer.

KAŽDÝ SÚBOJ JE INÝ
Vďaka příběhovému zasadenie jednotlivých súbojov a vďaka presnej pohybovej odozve jednotlivých letúnov sa nikdy nebudete musieť prehrabávať stále rovnakými situáciami. Hra dodáva všetkým úlohám unikátny pocit a žiadne dva lietadlá sa neovládajú rovnako.

Smrtiaci arzenál
Hra Ace Combat 7: Skies Unknown ponúkne fascinujúci arzenál ultramoderných super zbraní a vybavenia. Tešiť sa môžete napríklad na obrie štítovú bariéru, ktorá zabráni nepriateľským raketám v zásahu vášho stroja alebo na laserové zbrane v štýle Tactical Laser System z predchádzajúcich dielov.

Verne Zachytené KRAJINA UPROSTRED MAČKOVITÝCH živlom
Herné prostredie možno bez preháňania označiť za fotorealistické. Objaví sa tu aj niekoľko lokácií z predchádzajúcich hier v novom kabáte, napr. Chopinburg Rainforest a Stonehenge Ring. Okrem nepriateľských lietadiel sa budete stretávať s neľútostnými a náhlymi zmenami počasia, ktoré však môžete využiť aj vo svoj prospech.

 

VěkUSK12
Typ hryAkčné, Lietadla, Moderná vojna, Simulátory, Válečná, VR
VýrobceNamco Bandai
Datum vydání18.01.2019
Online multiplayer1-8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*