PS4 7 Days to Die
Renovované
PS4 7 Days to Die
PS4 7 Days to Die
PS4 7 Days to Die
PS4 7 Days to Die
PS4 7 Days to Die
PS4 7 Days to Die

PS4 7 Days to Die

15,99 EUR
Skladom 2 ks
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód048950VýrobcaTelltale GamesZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 4

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

7 Days to Die používa prvky Dayz a Minecraftu a ponúka tak hráči strhujúci zážitok ozajstné survival hry. Prežite proti hordám zombie s pomocou priateľov. Postavte pevnosti, do ktorých sa žiadna zombie nedostane, a objavujte svet, aby ste našli všetky dôležité nástroje a suroviny.

Ultimátne SURVIVAL HRA 7 Days to Die sa odohráva v otvorenom svete a unikátne kombinuje prvky strieľačky, survival hororu, tower defense a RPG hier. Nájdete tu súboja, craftovania, looting, ťažbu surovín, prieskum i vývoj postavy. Vďaka tomu hra v predbežnom prístupe zaznamenala obrovský úspech a viac ako 2 milióny predaných kópiu.

skúmajte
Obrovské a bohaté prostredie hry ponúka úplnú slobodu vo vašom putovaní. Hrajte hru štýlom, ktorý vám sedí najlepšie. Skúmajte, objavujte, experimentujte. A čo hlavne. Prežite.

Vyrábajte
Vyrábajte a opravujte si zbrane, oblečenie, brnenie, nástroje, vozy a celý rad ďalších vecí. Je toho toľko, že aj pri niekoľkonásobnom hraní neskúsite všetky možnosti.

stavajte
Zaberte si pre seba ruiny alebo stavajte od základov. Navrhnite si vlastný pevnosť a oboženieme ju pascami a obrannými systémami pred zombíkmi. Svet je tu plne zničiteľný a tvárny. Využiť môžete skoro 400 herných predmetov a 1200 unikátnych stavebných blokov v kreatívnom modu.

SPOLUPRACUJTE ALEBO Súper
V hre nájdete split-screen pre 2 hráčov alebo až pre 4 hráčov on-line. Hrať môžete proti sebe alebo ešte lepšie si spoločne pomáhať a snažiť sa prežiť.

vylepšujte
Zvyšujte svoje skúsenosti v niekoľkých aktívnych a pasívnych kategóriách. 7 Days to Die je ozajstné survival RPG s takmer 50 skupinami rôznych skillov a perky.

VěkUSK16
Jazyk hryAngličtina, Němčina, Francouzština, Španělština
Typ hryDlhá hra, Horor, Post-apokalyptická, Sandbox, Stealth akcia, Survival, Velká mapa
VýrobceTelltale Games
Datum vydání28.01.2016
Offline multiplayerCo-op, PvP, Split-screen
Online multiplayer1-4 hráči
Záruka24 mesiacov
Popis
/*