PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)
Renovované
PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)
PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)
PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)
PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)
PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)

PS3 The Last Of Us (GOTY) (CZ)

23,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:v utorok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód060931VýrobcaNaughty DogZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Čeština

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Ponor sa do hlbín exkluzívneho a kritikou uznávaného príbehu pre PlayStation, a to so širokou škálou bonusového obsahu, vrátane The Last of Us: Left Behind.

V opustených mestách zase vládne príroda. Moderné morová rana zdecimovala obyvateľstvo. Tí, ktorí prežili, sa vzájomne vraždia pre jedlo, zbrane alebo čokoľvek, čo sa im podarí ukoristiť. Brutálne Joel s talentom na prežitie a mladé dievča Ellie, ktorá je odvážnejší a múdrejšie, než by sa mohlo zdať podľa jej veku, spolu musia spolupracovať, ak si chcú uchovať nádej, že prežijú svoju výpravu naprieč Spojenými štátmi.

Last of Us je úplne nový a neočakávaný titul od tímu Naughty Dog. Dej bude zasadený do Ameriky v približnej súčasnosti, ktorú zdevastoval záhadný mor. Ide o úplne nový žáner hry, ktorý bude vytvárať zážitok, ktorý mixuje prvky akčných a survival hier za účelom vyrozprávaný postavami hnaného príbehu o modernom moru a jeho vplyvu na ľudskú rasu.

Joel a na svoj vek vyspelá a odvážna pubertiačka Ellie spolu musia spolupracovať, aby prežili púť naprieč tým, čo zostalo z USA. Streliva bude málo, za to ale pôjde zabiť na jednu ranu. Keď však nepriateľ uvidí, že guľky došli, tak sa na oba dva hrdinov vrhne s úmyslom nemilosrdne zabiť. A vrhne sa v čo možno najväčšom počte, aby si poistil víťazstvo.

VěkUSK18
Jazyk hryČeština
Typ hryAkčné, Exkluzivní, Post-apokalyptická, Pre ďievčatá, Silný príbeh, Stealth akcia
VýrobceNaughty Dog
Datum vydání14.02.2014
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*