PS3 The Guided Fate Paradox
Renovované
PS3 The Guided Fate Paradox
PS3 The Guided Fate Paradox
PS3 The Guided Fate Paradox
PS3 The Guided Fate Paradox
PS3 The Guided Fate Paradox

PS3 The Guided Fate Paradox

7,99 EUR
Posledný kus skladom!
Doprava
Parametre
Osobne v Plzni:dnesPo celej SR:zajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód054639VýrobcaNippon Ichi SoftwareZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Vytvorený tým istým tímom vývojárov ako Disgaea: Hour of Darkness, The Guided Fate Paradox je duchovným nástupcom hry ZHP Unlosing Ranger Vs. Darkdeath Evilman-extrémne ústretové zlodejské RPG. The Guided Fate Paradox pokračuje v rovnakom duchu s čerstvým a unikátnym prístupom k žánru zlodejských RPG, s nezabudnuteľným obsadené postáv a príbehom, tonami prispôsobenie a zdanlivo nekonečné znovu hrateľnosť.

Hráči sa ponorí do úlohy stredoškolského študenta Reny Kagurazaka, ktorý sa stal bohom v lotérii v obchodaku! Reny musí cestovať cez Skopírovaný svet, aby dokázal zmeniť udalosti v originálnom svete a plniť ľuďom priania. Nie je v tom však nejaký háčik?

Hlboká možnosť prispôsobenia brnení, zbraní a množstvo ďalších vecí. Chcete vojenské maskáče? Alebo radšej pretekárskej nohavice? Tak nech sa páči! 3D náhodne generované dungeony ponúkajú prekvapenie na každej úrovni! Nemajte strach zo smrti-ste boh! Levely, ktoré získavate v dungeonoch, Vám pomôžu zlepšovať svoje schopnosti.

Na grafické prácu sa podieľal Noize Ito (z anime seriálu The Melancholy of Haruhi Suzumiya). 3D prvky vo vysokom rozlíšení ponúkajú krásny vizuálny zážitok počas prechádzania nadprirodzenými dungeonov! Nebojte sa, nebudete sami-anjeli stoja na Vašej strane!

Disgaea-inšpirované super-devastujúce špeciálne útoky Vám umožní rozdrviť svojich nepriateľov nespočetným množstvom rôznych kreatívnych spôsobov!

VěkUSK12
Typ hryExkluzivní, Fantasy, JRPG, RPG
VýrobceNippon Ichi Software
Datum vydání05.11.2013
Online multiplayerne
Záruka24 mesiacov
Popis
/*