PS3 Split Second Velocity
Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Split Second Velocity
PS3 Split Second Velocity
PS3 Split Second Velocity
PS3 Split Second Velocity
PS3 Split Second Velocity

PS3 Split Second Velocity

10,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:v pondelok

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003501VýrobcaBlack Rock StudioZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark


Hra pre Playstation 3 Split Second: Velocity sú adrenalínové preteky pod rúškom bláznivej reality, show odohrávajúcej sa len a len pre potešenie televíznych divákov.

Pretože celé mesto a všetky kulisy boli postavené priamo pretekom na mieru, platí, že behom hrania sa smie všetko a čím budete neústupnejší a deštruktívnejší, tým lepšie.

Za obyčajnú jazdu, drifting, vyhýbanie sa prekážkam či skokanky vám bude narastať ukazovateľ energie. Ten má dve časti: modrá vám ukáže, že sa na trati blíži možnosť odštartovať nejakú udalosť, a že na ňu máte dosť energie. Kto by však chcel počkať na mimoriadnu príležitosť, nechá modrú byť a počká, až sa ukazovateľ zafarbí do červena. To bude signál toho, že sa chystá niečo gigantického, čo zmení podobu trate a vytvorí skratky.

Okrem zmeny prostredia nebudete len búrať do ostatných vozidiel, ale tiež svojimi nárazmi odpaľovať nastražené výbušniny, ktoré významne ovplyvnia dynamiku celých pretekov. Cieľom pritom bude činiť to takticky a so správnym načasovaním, aby sa podarilo zložiť súpera, upraviť trať alebo vytvoriť úplne novú trasu. Práve vytvarovanie trate v reálnom čase je hlavným ťahákom týchto pretekov.

VěkUSK12
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceBlack Rock Studio
Datum vydání18.05.2010
Online multiplayer1 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*