PS3 Skylanders: Giants (iba hra)
Akcia
Výpredaj
Renovované

PS3 Skylanders: Giants (iba hra)

na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Vypredané
Doprava
Parametre

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód061568VýrobcaACTIVISIONZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

KE HRANIE HRY TREBA PORTÁL A POSTAVIČKY (možno zakúpiť zvlášť)

PS3 Starter Pack Giants obsahuje všetko potrebné na spúšťanie hry.

 

Súčasťou balenia je len hra

Je to hra alebo hračka? Odpoveď: Oboje!

Skylanders Giants stavia na prelomových základoch hry Skylanders: Spyro 's Adventure kombináciou fyzickú a virtuálne skutočnosť s inovatívnou radu cross-platformových figúrok, ktoré majú vlastné "rozum", a ktoré môžete kdekoľvek vo svete SKYLANDS magicky oživiť.

Pomocou mystického Portal of Power Vás opäť čaká úloha viesť tím hrdinských Skylanderov v úplne novom dobrodružstve za záchranou ich sveta. Čaká Vás putovanie cez nové oblasti sveta SKYLANDS, boj proti novým nepriateľom, riešenie zábavných hlavolamov, prekonávanie rôznych nebezpečenstvo a prekážok a hľadanie rôznych zberateľských odmien a pokladov.

V hre Skylanders: Giants sa predstavuje dvadsať nových postáv, medzi ktorými nechýba super veľkí obri s nesmiernou mocou a sada postáv s novú technológiu osvetlenia. Okrem toho ponúka hra novej hrdinské výzvy, lepšie hrateľnosť v režime Battle Mode a vylepšenú integráciu medzi konzolami, prenosnými konzolami, mobilnými zariadeniamia a online svetom Skylanders.

Skylanders Giants predstavuje osem nových zberateľských figúrok, ktoré sú dvakrát väčšie ako základná sada postáv či už vo fyzickej, alebo virtuálnej podobe. Ich herné schopnosti odrážajú ich kolosálne rozmery.

Ďalej obsahuje hra sadu postáv, ktoré majú integrovanú novú technológiu osvetlenia, vďaka čomu sa figúrka rozsvieti, keď je blízko, alebo na Portal of Power. Tieto postavy ponúkajú aj ďalšie herné výhody. Batérie nie sú potrebné.

K dobrodružstvo sa po boku obrov pripoja aj osem nových skylanderov obvyklej veľkosti, z ktorých každý má svoje vlastné jedinečné schopnosti a osobnosť.

Každá milá postava z hry Skylanders: Spyro 's Adventure je 100% kompatibilný s hrou Skylanders Giants, pričom vylepšené herné štatistiky a prispôsobenie zostávajú nedotknuté.


 

Ako dostať postavičku do hry:

 

Pripojte portál pomocou USB ku konzole. Portál sa sám nainštaluje. Ak položíte figúrku alebo predmet na portál, prenesie sa do hry. Na portál možno položiť až 2 postavičky Skylanders.

Postavičky môžete ľubovoľne meniť aj v priebehu hry. Jediný spôsob, ako môžete v hre prehrať je, že vašej postavičke dôjde zdravie.

Kúpte si ďalšie postavičky zo sveta Skylanders: Giants pre ešte bohatší zážitok z hry. Čím viac postavičiek máte, tým viac možností a kombinácií sa vám dostáva.

 

2329882-skylanders_giants_poster

VýrobceACTIVISION
Záruka24 mesiacov
Popis
/*