PS3 NFS Need For Speed Carbon
Renovované
PS3 NFS Need For Speed Carbon
PS3 NFS Need For Speed Carbon
PS3 NFS Need For Speed Carbon
PS3 NFS Need For Speed Carbon
PS3 NFS Need For Speed Carbon

PS3 NFS Need For Speed Carbon

51,99 EUR
Skladom > 3 ks
Doprava
Parametre
Po celej SR:pozajtra

Doprava již od 49,-
Více o dopravě �

Kód003511VýrobcaEAZáruka24 mesiacov
Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_markTvorcom hry je EA Black Box vo Vancouveri, British Columbia, Hra Need for Speed Carbon ponúka adrenalínové akciu novej generácie v pouličných pretekoch.

Dej tohto dielu sa bude odohrávať v oblasti Carbon Canyonu. Táto oblasť je existujúcim miestom neďaleko Los Angeles a naozaj sa v nej odohrávajú nočné pouličné preteky. Preto sa tiež NFS Carbon odohrávajú celé v noci. Bude rozdelená na tri samostatné lokácie a podľa toho sa budú líšiť typy pretekov. Začínate teda v meste a postupne sa dostanete do kaňonov v okolí metropoly. Vaším cieľom bude získať moc nad celým mestom. Budete postupne zaberať územie vašich súperov. Ale nemyslite si, že to bude ktovieako jednoduché. Jedna chyba, zlé odbočenie alebo jedno škrtnutí o zvodidlá vás môže stáť nejednu zo získaných častí mesta.

Ako to bude vyzerať? Pretekať sa bude na tratiach vašich súperov. Tu je prvý z niekoľkých revolučných riešení. Na pretekanie už nebudete sám. Vašou úlohou bude okrem iného postaviť tím tých najlepších. Nebude to ľahké, pretože na rôzne trate budete potrebovať iného spoluhráča. Je ich hneď niekoľko a každý má svoju špecializáciu. Jeden bude dobrý na drifty, iný na Canyon race. To však nie je všetko. Ďalšia osoba, ktorú budete potrebovať je technik. Ten sa bude starať o tuning vášho auta (viac v časti tuning). Po zostavení tímu, začnete pretekať. Najskôr s celými tímami súperov a neskôr, až ho porazíte, s ich šéfmi. Akonáhle porazíte aj tie, územie je vaša. Cieľ je teda jasný.

VěkUSK12
Typ hryAuta, Závodná, Závodná Arkáda
VýrobceEA
Datum vydání31.10.2006
Offline multiplayerSplit-screen, Více než 2 hráči
Online multiplayer2 - 8 hráčů
Záruka24 mesiacov
Popis
/*