Akcia
Výpredaj
Renovované
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead

PS3 Never Dead

Stav: Renovované
vynovené Naše hry sú odborne vyčistené, otestované a na nerozoznanie od nových. Kliknutím sem zistíte viac.

Hra na PlayStation 3

Jazyk hry: Angličtina

vyskúšané Check_mark otestované Check_mark

Posledný kus skladom!
Osobne v Plzni:
dnes
Prepravnou spoločnosťou:
zajtra
Kód016545
VýrobcaKonami
Záruka24 mesiacov

Doprava už od 3,99€

Viac o doprave �

PopisFotoUbehlo cez 500 rokov, kedy smrteľník menom Bryce Boltzmann "prežil" tragédiu v rukách Astaroth, kráľa démonov. Jeho žena bola zavraždená, on odišiel porazený a zmenil sa na nesmrteľného. Teraz putuje bezcieľne životom za ďalším a ďalším pohárikom. Keď podá pomocnú ruku utajenej organizácii National Anti-Demon Agency (NADA), dostáva možnosť vykúpiť sa vďaka zneškodňovania démonických síl v modernom svete so svojou partnerkou Arcadia.

NeverDead je akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby ponúkajúce nový herný zážitok založený na odtínaní a regeneráciu. Aj keď prídete o rôzne končatiny, stále vydržíte bojovať, pretože smrť už máte za sebou.

* Žite navždy a staňte sa nesmrteľným cez unikátne mechanizmy regenerácie a odtínania. Odtrhnite si ruku a použite ju, ako odpaľovacie zariadenie proti nepriateľom, alebo si zložte hlavu a využite ju na prieskum.

* Bojujte v kritických situáciách s použitím hrdinskej nesmrteľnosti! Nechajte sa zelektrizovať a strieľajte elektrické výboje, zapáľte a použite svoje telo ako zdroj svetla, bojujte v hurikánu alebo pomedzi prechádzajúce autá na diaľnici.

* Kombináciou rôznych druhov zbraní, ktoré sú k dispozícii, vrátane zbraní pre útoky na dlhú vzdialenosť. Vytiahnite Butterly Blade a Rozsekajte všetko, čo Vám stojí v ceste. Online kooperatívne a konkurenčné režimy - hrajte s ďalšími 3 hráčmi, prekabáťte svojich protivníkov využitím možností odňať si časti tela.

* Zničte svet okolo - rôznorodé zničiteľné prostredie Vám môže pomôcť vysporiadať sa s nepriateľmi. Zničiť môžete celé budovy alebo len podlažia, nosníky a steny.

* Rozvíjajte schopnosti svojej postavy získavaním skúseností.

Typ hryAkčné, Fantasy, Stealth akcia
VýrobceKonami
Datum vydání2. 2. 2012 0:00:00
Online multiplayer1-4 hráči
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
PS3 Never Dead
Novinky v ponuke
[PS3] Bezdrôtový Ovládač - čierny (nový)
Skladom > 3 ks
15,86 EUR13,22 EUR bez DPH
[PS3] Protišmykový Návlek na Ovládač - rôzne farby
Renovované
Skladom > 3 ks
1,59 EUR1,59 EUR bez DPH
/*